Balkabağı, Haziran Savaşı Nafaka Üzerinden – Hollywood Life


anne haziran


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BİZ tv

22 Temmuz sezon finalinde çok şey yaşandı. Mama June: Kefaret Yolu. sadece yapmadım Lauryn “Kabak” Shannon ailesinin geri kalanına onun ve Josh başka bir bebek bekliyorlar, ancak kısa süre sonra aslında ikizleri olduğu haberini aldılar! Açıkçası, herkes onlar için çok mutluydu, ancak kutlama çok uzun sürmedi çünkü Pumpkin ve Josh, tek başına velayetini almak için dilekçelerine geldiğinde birkaç barikatla karşılaştılar. Alana “Bal Boo Boo” Thompson.

İlk olarak, bir yargıç onlara almaları gerektiğini söyledi. şeker ayı‘in izni. Rağmen Haziran “Mama June” Shannon Kabak ve Josh’un Alana’nın tam velayetini almasına izin veren kağıtları zaten imzaladılar, bir yargıç onlara Alana’nın babası olduğu için aynı şeyi Sugar Bear için yapmaları gerektiğini söyledi. Balkabağı bu konuda biraz gergindi çünkü o ve şimdiki eski sevgilisi, Jennifer Thompson, bir keresinde Alana’nın velayetini kendileri almaya çalıştı, ancak Josh onunla öğle yemeğine gitti ve mantıklı bir konuşmadan sonra Sugar Bear, Josh ve Pumpkin’in Alana’nın velayetini almasına izin vermenin kendi yararına olduğunu fark etti. Gözlerinden akan yaşları silerken Josh’un istediği kağıtları imzaladı.

Daha sonra, Balkabağı’na bir tür teknik sorun nedeniyle June’a kağıtları tekrar imzalaması gerektiği söylendi. Pumpkin ayrıca yeni bir avukat tuttu, bu yüzden o ve June, kağıtları bir kez daha imzalatmak için bölümün sonuna doğru bir araya geldi. Ancak June’un bilmediği şey, avukat ve Balkabağının nafaka talebiyle onu pusuya düşürmek üzere olduklarıydı.

June, Balkabağının ayda 2.000 dolar nafaka istediğini öğrendiğinde, yeni kağıtları imzalamayı reddetti. Aslında June, ayda 2 bin dolar ödemek yerine tüm haklarını Alana’ya vermeyi tercih ettiğini söyledi. Böylece Pumpkin’in June’u mahkemeye vermekten başka seçeneği kalmamıştı.

Sonunda, Josh ve Pumpkin, Alana’nın tam velayetini aldı ve June, onlara nafaka olarak ayda 800 dolar ödemeye mahkum edildi. Balkabağı da Alana’nın tam velayetini aldıktan sadece birkaç hafta sonra Mayıs ayında ikizlerini doğurdu.

Oh, ve June, Kabak’a, Kabak’ın düşündüğü kadar parası olmadığını söylemesine rağmen, gitti ve erkek arkadaşına bir dizi yeni diş aldı.

Ve bu son sezonun bir özeti Mama June: Kefaret Yolu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/mama-june-road-to-redemption-pumpkin-june-child-support-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir