Bakışının Fotoğrafları – Hollywood Life


Megan Tilki


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Megan Tilki36, 12 Mart’ta Vanity Fair Oscar Partisi’nin en iyi giyinen yıldızlarından biriydi. Transformatörler aktris, ince vücudunu vurgulayan dalgalı siyah kadife bir elbise giymişti. Partiye nişanlısıyla katılan Megan Makineli Tüfek Kelly, ayrıca boynuna büyük bir gümüş kolye taktı. Kızıl saçlarını açık bıraktı ve fotoğrafta görebileceğiniz gibi göz alıcı bir makyaj yaptı. fotoğraflar.

Megan Tilki
Megan Fox (Fotoğraf: Shutterstock)

Megan, 32 yaşındaki MGK ile devam eden ayrılık söylentilerinin ortasında Oscar sonrası parti için dışarı çıktı. Ayrılık söylentileri, Megan’ın sevgilisinin fotoğraflarını Instagram sayfasından silmesinin ardından Şubat ayında başladı. Ayrıca, söylentilerin büyümesine neden olan nişan yüzüğünü takmadığı görüldü. Muhabbet kuşlarının Pazartesi günü bir danışmanlık seansına katılıp ayrılırken fotoğrafları çekildi ve Megan, telefonunu mekanın dışında tutarken MGK’nın önüne yürüdü. Daha sonra ayrı araçlarla yola çıktılar.

Megan sonunda söylentiler hakkında konuştu ve kendisiyle MGK arasında sorunlara neden olan herhangi bir “üçüncü taraf müdahalesi” olduğunu reddetti. “Bu ilişkide herhangi bir üçüncü taraf müdahalesi olmamıştır” Jennifer’ın vücudu star, 19 Şubat tarihli bir Instagram gönderisinde şunları yazdı: “Bu, bunlarla sınırlı olmamak üzere… gerçek insanları, DM’leri, yapay zeka botlarını veya succubus iblislerini içerir. ChatGPT tarafından çok daha doğru bir şekilde yazılmış olabilecek rastgele asılsız haber hikayelerini yayınlamaktan nefret etsem de, bu hikayenin ölmesine izin vermeli ve tüm bu masum insanları şimdi rahat bırakmalısın,” diye ekledi Megan.

Megan Tilki
Megan Fox ve Machine Gun Kelly (Fotoğraf: Shutterstock)

Geçen yaz hayranlar, Megan ve MGK’nın düşük bir profil tuttuklarını fark ettiler ve bazıları bunu yaklaşan bir ayrılığın işareti olarak aldı. Ancak bir kaynak söyledi HollywoodYaşamı ÖZEL OLARAK, çiftin “ayrılmaktan çok uzak olduğu ve hâlâ tamamen evlenmeyi planladığı” zamanlar. MGK, o sırada, dünya turunun son tarihlerini destek için bitiriyordu. Yaygın Satış. Odak noktası işine odaklanmıştı, ancak Ekim ortasındaki son randevulardan sonra ikili “düğünlerine odaklanacak”.

Ancak Megan ve MGK’nın düğünü hakkında hala bir gelişme yok. Ayrılıp ayrılmadıklarını kesin olarak bilmesek de, ilişkideki dinamik değişmiş gibi görünüyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/megan-fox-vanity-fair-oscar-party-2023-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir