Bakışının Fotoğrafları – Hollywood Life


Ciara


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

Ciara, 37, 12 Mart’ta Vanity Fair Oscar Partisi’nde vücuduna tamamen sahipti. Şarkıcı, siyah iç çamaşırı dışında hiçbir şeyin üzerine dalgalı bir yaka ile seksi, şeffaf bir örgü elbise giymişti. Ciara ayrıca herkesin görmesi için tüten ateşli vücudunu sergilerken siyah kadife eldivenler, siyah topuklu ayakkabılar ve gümüş küpeler salladı. Ciara, koyu esmer saçlarını gece dışarı çıkmak için şık bir bob şeklinde şekillendirdi.

Ciara
Ciara Vanity Fair Oscar Partisinde (Fotoğraf: Anthony Harvey/Shutterstock)

Ciara, Vanity Fair Oscar Partisine eşiyle birlikte katıldı. Russel Wilson, 34. Denver Broncos oyun kurucusu, siyah düğmeli bir gömlek ve uyumlu pantolon üzerine giydiği siyah bir ceketle yakışıklı görünüyordu. Russell, delicesine seksi kıyafetiyle şovu gerçekten çalan karısıyla fotoğraf çektirdi. Elbette Ciara, olması gerektiği gibi, partide pek çok tek başına çekim yaptı!

Ciara
Ciara Vanity Fair Oscar Partisinde (Fotoğraf: Anthony Harvey/Shutterstock)

Ciara ve Russell genellikle Hollywood’un her kesiminden büyük yıldızlarla dolu olan Vanity Fair Oscar Partisine her zaman katılırlar. Geçen yıl Ciara, göğsünde ve göbeğinde şık kesikler bulunan parlak, merlot renkli bir takım giymişti. Saçını geriye doğru taradı ve gözlerine uyumlu bir metalik gölgeyle oynadı. Bu arada Russell siyah, kruvaze bir takım elbise giymişti ve gömleğinin düğmeleri elmas bir haçı ve göğsünün bir kısmını ortaya çıkaracak kadar açıktı.

2020 Vanity Fair Oscar Partisi’nde Ciara, bebek yumruğunu sergileyen ışıltılı, şeffaf bir elbise giydi. “Like A Boy” şarkıcısı oğluna hamileydi Kazanç harrison wilson o zaman. Ciara ve Russell kızlarını kucakladıktan üç yıldan fazla bir süre sonra, 23 Temmuz 2020’de erkek bebeğini doğurdu. sienna wilson5.

Ciara ve Russell, Temmuz 2016’da İngiltere’de evlendiler. Ciara’nın başka bir oğlu daha var. Gelecek Jr.8, eski sevgilisiyle, Gelecek. Ciara iptal etmeden önce kısa bir süre nişanlandılar. Russell ve Future Jr.’ın çok yakın bir ilişkisi var.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/ciara-vanity-fair-oscar-party-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir