Bakışının Fotoğrafları – Hollywood Life


Kylie Jenner, Oscar After-Party 2023'te poz veriyor


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Kylie jenner Vanity Fair Oscar’ları parti sonrası kırmızı halıyı kızıştırdı! 12 Mart’taki Oscar’ların ardından makyaj kralı, ikonik partiye göğsünde büyük bir fiyonk ve omuzlarını sarmak yerine sırtının ortasından başlayan bir pelerini olan, forma uyan siyah bir elbiseyle geldi. Metalik elbisenin konuşmasına izin verdi ve sadece bir çift küpe ile aksesuarlandı. Real yıldızı kalın, esmer saçlarını basit bir kabarıklıkla şekillendirdi ve makyajıyla da sade tuttu.

Kylie Jenner, Oscar After-Party 2023'te poz veriyor
Kylie Jenner Oscar After-Party 2023’te poz veriyor (Fotoğraf: Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Bu, Kylie’nin yıldızlarla dolu etkinlikte ilk kez sahneye çıktığı 2020’den beri Vanity Fair Oscar partisine ilk katılışıydı. O kırmızı halı için, ışıltılı ve vücudunu göğsünden ayak parmaklarına kadar saran straplez, lacivert bir elbise giymişti. Minimal aksesuarlar kullandığı ve tatlı buklelerini aşağı doğru şekillendirdiği için elbisesi bir kez daha topluluğunun odak noktası oldu.

Kylie Jenner, Oscar After-Party 2023'te poz veriyor
Kylie Jenner, Oscar After-Party 2023’te sade bir makyaj yaptı (Fotoğraf: Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Elbette 2021’de Vanity Fair Oscar Partisi, etkinlik koronavirüs pandemisi nedeniyle iptal edildiği için yapılmadı. 2022’de Kylie, yeni doğmuş bir bebekle evdeydi, bu yüzden sonraki görünümünü yapmak için kırmızı halıya çarpmadı. Şimdi, üç yıl sonra, Oscar sonrası partide her zamankinden daha iyi bir şekilde geri döndü.

Kylie artık iki çocuklu gururlu bir anne ve kızını paylaşıyor. Fırtına5 ve oğlu, hava1, eski sevgilisiyle, Travis Scott. Son zamanlarda Kylie, doğumundan sonra onu halkın gözünden uzak tutmasına rağmen, Instagram’da milyonlarca hayranıyla Aire hakkında daha fazla şey paylaşıyor.

25 yaşındaki, Aire’in yüzünün bir fotoğrafını halkla paylaşmadan önce aslında yaklaşık bir yıl bekledi. Ocak ayının ortalarında, nihayet onun resimlerini internete koydu. instagramve o zamandan beri haftalardır onunla olan hayatına dair ipuçları veriyor. Kylie ve Travis de bu Ocak gönderisine kadar Aire’in adını açıklamadı. Eski sevgililer başlangıçta oğullarının adını verdi Kurt Webster, ancak doğumundan sadece haftalar sonra, doğum belgesinde zaten olmasına rağmen adını değiştirmeye karar verdiklerini duyurdu. Sonunda yeni bir lakap seçtiklerinde, halka açılmadan önce beklemek ve bu kez doğru anladığından emin olmak istediler!

Kylie evde çocuklarıyla çok zaman geçirirken, arada bir kasabada bir gece geçirmeyi de seviyor ve Vanity Fair partisi mükemmel bir anneler gecesiydi. İyi geceler, Kylie!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/kylie-jenner-oscars-after-party-2023-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir