Bakışın Videosu – Hollywood Life


Jennfier Garner oğlu Samuel


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Jennifer Garner Çarşamba gecesi, hayalet Cadılar Bayramı kostümlerini Instagram sayfasından çıkarırken tiyatrolara yığıldı. 50 yaşındaki oyuncu, bir değil iki hayalet kostümü giydiği ürkütücü ama tatlı bir video paylaştı! Videoda, beyaz bir yastık kılıfından yapılmış gibi görünen kendi hayalet kostümü olan ve gözleri ve burnu için delikler oyulmuş sevimli yavrusuyla birlikte mutfak taburelerinde oturan hayalet karakterleri görülüyordu.

Jennifer’ın ilk kostümü, arkasında bağlanan ipeksi mor bir fiyonk ile beline bağlanan mor ve siyah çizgili bir elbise giymişti. Üstünde dev mor fiyonklu siyah saçlı bir perukla kombinlenen elbise, sanki küçük bir kıza aitmiş gibi görünüyordu. Yüzü solgundu ve gözlerinin etrafında mor makyaj vardı. Şenlikli oyuncu, görünümünü siyah çorap ve parlak siyah platform Mary Jane ayakkabılarla tamamladı.

İkinci hayalet kostümü biraz daha klasik görünüyordu ve baştan aşağı parçalanmış beyaz bir elbiseden oluşuyordu. Jennifer siyah peruğunu gri olanla takas etti ve büyük boy beyaz ayakkabılar giydi. Beyaz hayalet videoda bir şey söyleyen ilk karakterdi ve sevimli bir “Boo!”

Ayrıca Jennifer’ın her iki ürkütücü karakteri canlandırırken tost yediğini de belirtmekte fayda var, tosttan bahsedildiği gibi mor hayalet karakterinin arka planda aptalca Halloween müziği olarak okuduğu şiirde. Yüksek perdeden hikaye anlatan bir sesle, “Tereyağlı tost yiyen üç küçük hayalet,” dedi. “Yumruklarını bileklerine kadar yağlayarak,” diye devam etti. “Ah, böyle ziyafetler yapmak için ne canavarlar!” Mor hayalet daha sonra beyaz hayalet kamerayı kapatmak için koşmadan önce özel bir video efektiyle pufladı.

Jennfier Garner oğlu Samuel
Jennfier Garner, 19 Ekim 2022 Çarşamba günü oğlunu okuldan alırken görüntülendi (Fotoğraf: BACKGRID)

Jennifer, 10 yaşındaki oğlunu alırken fark edildiğinde kesinlikle farklı görünüyordu. samuel okuldan. En küçük çocuğuyla sevimli bir şekilde el ele tutuşmuştu ve hafif yıkama kotu ve açık mavi düğmeli bir bluz giymişti – hayalet gibi değil – rahat bir şekilde giyinmişti. Bu arada, Samuel mavi bir eşofman ve yeşil bir polo tişört giyiyordu. Cadılar Bayramı görevi ve Annelik görevi arasında, Jennifer bu ürkütücü sezonda kesinlikle meşgul!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/19/jennifer-garner-halloween-costume-2022-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir