Baking Show’dan Prue Leith, Matt Lucas’ın Değiştirilmesine Tartışıyor


Prue Leith çadırda yeni bir döneme hazır.

Sonrasında Büyük İngiliz Pişirme Şovu yardımcı sunucu Matt Lucas Yargıç Prue, Aralık ayında gösteriden üç sezon sonra ayrıldığını duyurdu. destan, göre İfade etmekayrılışına “çok, çok üzüldüğünü” söyledi – ancak bu, onun olası yerini alması hakkında düşünmesini engellemedi.

Prue, Matt’in “daha fazla yazma, daha fazla tiyatro yapma” arzusunu gerekçe göstererek neden gösteriden ayrılma kararı aldığını “tamamen anlayabildiğini” belirtirken, Matt’in yerine geçen kişinin gerçekten tanıdığı biri olmasını umuyor.

Prue geçtiğimiz günlerde ITV’lerle yaptığı bir röportajda “Adını duyduğum birini isterim” dedi. Lorraine. “Onları seviyorum ama gerçek şu ki Matt’i hiç anlamadım ve [co-host] Noel‘s [Fielding] neyse şaka.”

Prue ise yapmaz yeni ev sahibini tanıyın, en azından iyimser olmak için tarihi bir neden var. “Ben onunla tanışana kadar Noel Fielding’i hiç duymadığını” itiraf eden Prue, artık yardımcı sunucuyla kusursuz bir kimyaya sahip.

Her ikisi de katılan Prue ve Noel Büyük İngiliz Pişirme Şovu 2017’deki sekizinci sezon boyunca, jüri ile birlikte şovda kalacak paul hollywood.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362422/who-should-replace-matt-lucas-on-lessigreatergreat-british-baking-showlessigreater-prue-leith-says…?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir