Bahar Tatili İçin Yanınıza Almanız Gereken Her Uygun Fiyatlı Kayak Gezisi


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Bahar tatili sezonu yakında başlayacak ve seyahat planınızı şimdiden planlıyorsanız kolej kankalarınlaayrıca bu çeki listesini düzenlemeye başlamak isteyebilirsiniz.

Biraz karın tadını çıkarmak için bahar tatilinde yamaçlara veya dağlara gitmeyi tercih ediyorsanız, yanınıza almanız gereken birkaç temel ve temel şey vardır. Kar için gerekli alışverişe nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız endişelenmeyin! Seni koruduk. Bu, kara ilk seyahatiniz olsun ya da olmasın, bahar tatili seyahatinizde yanınıza almanız gereken en iyi kayak gezisi temel öğelerinin bu derlemesinde bazı uygun fiyatlı, işlevsel ve modaya uygun seçimler var. En iyi kısım? Tüm seçimlerimiz Amazon’dandır ve hatta taahhütte bulunmadan önce onları deneyin satın alma işleminize!

derledik en iyi yalıtımlı tulum, en sıcak termal katman parçaları, kulakları ısıtan saç bantları ve çok daha fazlası. Aşağı kaydırın ve Amazon’dan bazı olmazsa olmaz kayak gezileri satın alın ve fazla paketlemeden, eksik paketlemeden ve aradaki her şeyden kaçının!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364837/hitting-the-slopes-for-spring-break-here-s-every-affordable-ski-trip-essential-you-need-to-pack?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir