Bad Bunny, Kendall Jenner Hakkında Her zamankinden ‘Daha Ciddi’: Kaynak – Hollywood Life


Kendall Jenner ve Kötü Tavşan


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Örümcek / BACKGRID

Kendall Jenner Ve kötü tavşan son zamanlarda birkaç kez birlikte görüldüler ve bunun tek bir anlamı var: Gittikçe daha da ciddileşiyorlar! Aslında, yakın bir kişi Kardashianlar 27 yaşındaki yıldız ve 29 yaşındaki “El Apagón” rapçisi, ikincisinin Kendall’ın ünlü ailesiyle tanıştığını bile açıkladı. Bir kaynak, “Sadece Kendall ile değil, ailenin geri kalanıyla da daha fazla zaman geçiriyor” dedi. Bu gece eğlence 24 Mayıs Çarşamba günü. Ayrıca aşklarının “daha ciddileştiğini” ve yeni çift arasında “uzun vadeli” bir ilişki “potansiyeli” olduğunu iddia ettiler.

Kaynak, “İkisi de her zaman birlikte gülüyor ve gülümsüyorlar ve benzer aile değerlerine sahipler” diye ekledi. Kendall’a gelince, o özellikle “aşklarının sade” yönü ve “nereye gittikleri konusunda heyecanlı.” Kendall ve Bad Bunny’nin ilişkisi “gösterişsiz” olsa da, toplum içinde birlikte görülmekten endişe ediyor gibi görünmüyorlardı.

Kendall Jenner ve Kötü Tavşan
Kendall Jenner ve Bad Bunny, Mayıs 2023’te bir Lakers maçında sohbet ederken gülümsüyorlar (Fotoğraf: Spidey / BACKGRID)

Model ve Grammy Ödüllü sanatçı, ilk olarak Şubat ayı sonlarında bir Los Angeles restoranından çıkarken görüntülendi ve aşk spekülasyonlarını ateşledi. Bad Bunny, Kendall’ın eski NBA oyuncusuna hakaret ettiği spekülasyonunun ardından manşetlere taşındı. Devin Booker, ertesi ay yeni şarkısında. “Yo no soy malo, nah, bebé, eso e’un gimmick / Pero el sol de PR calienta má’ que el de Phoenix / Ella lo sabe,” diye şarkı söylüyor, bu da “Ben fena değilim, bebeğim bu bir hile / Ama Porto Riko’daki güneş Phoenix’tekinden daha sıcak / O bunu biliyor. Devin elbette Phoenix Suns için oynuyor.

Nisan ve Mayıs ayları arasında, birlikte ata binerken, Coachella’da kaliteli zaman geçirirken, New York City’deki Carbone restoranında bir akşam yemeği randevusuna giderken, 2023 Met Gala sonrası partisine birlikte katılırken ve bir Lakers Maçında saha kenarında otururken görüldüler. Ayrıca Mart ayında bir suşi randevusunda “açıkça öpüştükleri” ve “çok sevecen” oldukları bildirildi.

Kendall Jenner ve Kötü Tavşan
Kendall Jenner ve Bad Bunny, Şubat 2023’ten beri herkesin önünde birlikte vakit geçiriyorlar (Fotoğraf: BACKGRID)

Kendall ve Bad Bunny aşklarını halka açık bir şekilde doğrulamadı, ancak tüm kanıtlar göz önüne alındığında onların bir çiftten daha azı olduklarını düşünmek zor. Yukarıda belirtildiği gibi, Kendall’ın son ilişkisi Devin ile oldu. Daha önce zorlu bir dönemden geçtikten sonra Kasım 2022’de ayrıldılar. Bad Bunny’ye gelince, o çıktı Gabriela Berlingeri sessizce ayrılmadan önce 2017 ile 2022 arasında.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/24/bad-bunny-more-serious-kendall-jenner/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir