Backstreet Boys, DNA Turunda Hayattan Daha Büyük Anları Tease


Tebrikler! Az önce şehirdeki en sıcak biletlere kulis bileti aldın.

COVID-19’un canlı eğlenceye ara vermesinin ardından, en sevdiğiniz sanatçılar yepyeni turlar ve deneyimlerle yola çıkmaya ve izleyicileri güvenle eğlendirmeye hazır. Ve nerede olursanız olun, yılın mutlaka görülmesi gereken her konserine tam erişim bileti sunuyoruz. E!’nin Sahne Arkası Geçişine hoş geldiniz.

Vegas’ta olan her zaman Vegas’ta kalmak zorunda değildir – özellikle de arka sokak çocukları.

Koronavirüs pandemisinden önce grup, Planet Hollywood Resort & Casino’daki Larger Than Life şovu sayesinde Sin City’de en hızlı satan rezidans unvanını kazandı. Şimdi, onlar için yola çıkıyorlar DNA Dünya Turu.

Ama önce, şehirde onlar için çok şey ifade eden şeyleri başlatmaları gerekiyor. 15 ve 16 Nisan’da grup, tüm yaz boyunca ülkeyi gezmeden önce The Colosseum at Caesars Palace’da sahne alacak.

“İkamet ettiğimizde ev oldu” Nick Carter münhasıran anlattı E! Haberler. “Çok eğlenceliydi, ama benim için sadece bir şovdan daha fazlası oldu. Hayat oldu… Üç çocuğumu burada büyüttüm ve gerçekten harika bir deneyim oldu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327341/backstreet-boys-tease-larger-than-life-dancing-fashion-and-surprises-on-dna-world-tour?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın