Bachelorette Andi Dorfman, İtalya’da Blaine Hart ile Evlendi


Tören, Blaine’in Mart 2022’de Kaliforniya, Santa Monica’daki bir kumsalda soruyu sormasından bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra geliyor ve Andi, instagram birini bulmak “BEKLEMEYE DEĞER!!!!”

Hayranlar, eski avukatın aşkı bulma yolculuğunu 2014’te göründüğünde takip etmeye başladı. Juan Pablo Galavismevsimi Bekâr ve sonra yıldız olmaya devam etti bekarlığa veda. Andi nişanlandı Josh Murray sezonunun sonunda; ancak 2015’te ayrıldıklarını açıkladılar.

Franchise’da geçirdiği süre hakkında “Çılgın bir deneyimdi ama aynı zamanda benim için çok hayat değiştirdi” dedi. “Artık biraz yaşlandığıma, evlendiğime ve yakında çocuk sahibi olmayı istediğime göre, çocuklarıma anlatmak eğlenceli olacak bir deneyim olduğunu düşünüyorum… bekarlığa veda?”

Ve Andi, deneyiminde “kesinlikle bazı utanç verici anlar” olduğunu söylese de, bu, sonunda onu Blaine ile pembe ilişkisine getirdi.

“Artık evleniyorum, ‘Tamam, hepsi bu kadar yol açtı’ dedim,” dedi E! “Gösteriyi yapmasaydım, New York’a taşınmazdım, Los Angeles’a taşınmazdım, Blaine ile tanıştığımda İtalya’da olmayacaktım. garip yol, beni buraya getirdi.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375862/lessigreaterthe-bachelorettelessigreater-s-andi-dorfman-marries-blaine-hart-in-italy?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir