Bachelor Nation’dan Tyler Norris, Karısıyla IG’de Tanışmayı Reddetti


Sosyal medyadaki aşktan kaçınma konusuna gelince, Tyler daha da ilerisini düşünüyor ve “Gelecekte çocuklarımın ‘Annemle nerede tanıştınız?’ gibi olmasını istiyor muyum? ve ben de ‘Oh, Instagram’da ona DM attım’ derdim. Numara!”

Ancak Tyler’a göre durum her zaman böyle olmadı. Ne de olsa, Bachelor Nation’a girişinin tamamı, Rachel’a bu şekilde ateş etmesi sayesinde oldu. Açıkladığı gibi, “Gösteriye çıkacağımı bile bilmeden ona DM attım.”

Tyler’ın DM’si ne dedi?

Tyler, “Sezon boyunca ikinci bölüm gibiydi ve muhteşem olduğunu düşündüm” dedi. “Ben sadece ‘Hey, işler yolunda gitmezse kilton [Echard] ve sen hiç sonunda bekarlığa veda, beni yaz çünkü bence muhteşemsin.’ İki hafta sonra, gösteriyle ilgilenip ilgilenmediğimi soran bir telefon aldım.”

Tyler, Rachel’ı “iyi bir arkadaşım” olarak adlandırırken ve ikisi, sezonu nişanlanmadan sona erdiğinden beri konuşuyor olsa da, Tyler onların sadece arkadaş olduklarında ısrar etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351035/lessigreaterbachelor-nationlessigreater-s-tyler-norris-explains-why-he-doesn-t-want-to-meet-his-wife-on-instagram?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir