Bachelor Nation’dan Peter Weber ve Kelley Flanagan, IG Yetkilisine Yeniden Başladı


Bu büyük bir slam için bekar ulus.

Son aylarda romantizmlerini yeniden alevlendirdikten sonra, Peter Weber ve Kelley Flanagan gitmiş Instagram yetkilisi 14 Ekim’de. İlişkilerinin zorlu çıkışını başlatmak için, eski Üniversite mezunu Star, New York’taki Yankee Stadyumu’ndaki bir beyzbol maçında ikilinin fotoğrafını paylaştı.

İkisi birbirlerine sevgiyle gülümserken, Peter Kelly’i kollarına aldı. Pilot, Yankee şapkalı tamamen siyah bir kıyafet giyerken, avukat beyaz balıkçı yaka, gri ceket ve siyah çizmeli hafif kot pantolon giyiyor.

Peter, gönderiye “Home Run” başlığını attı.

Hayranlar, ikilinin ilişkilerini, öldükten sonra fazladan vuruşlara götürmüş olabileceğini düşünüyorlardı. Chicago Cubs maçında görüldü Ağustos ayında ve Florida’da anısına düzenlenen bir Eylül yardım galasında Üniversite mezunu şap Tyler Camerongeç anne. Peter, etkinlikte kendisinin ve Kelley’nin bir fotoğrafını Instagram Hikayelerinde paylaştı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350632/the-bachelor-s-peter-weber-and-kelley-flanagan-go-instagram-official-again?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir