Bachelor Nation’dan Peter Weber ve Kelley Flanagan Gala’da Yeniden Bir Araya Geldi


Peter Weber ve Kelley Flanagan söylenti değirmeni vızıldasın.

Çift, 22 Eylül’de Florida’da diğer Bachelor Nation üyesi onuruna düzenlenen Andrea C. Cameron Foundation yıllık galasında birlikte görüldü. Tyler Camerongeç anne, Andrea Cameron. Instagram hesabının paylaştığı bir videoda @bachelornation.scoopPeter ve Kelly birlikte dans ederken görülebilir.

İki realite yıldızı, Peter’ın paylaştığı gecenin fotoğraflarını da ayrı ayrı yayınladı. kendi videoları, Kelly ve arkadaşları Instagram Hikayelerine. “@tylercameron @AndreaCCameronFoundation’ı kutlayan harika bir gece.”

Kelly, Peter’ın duygularını tekrarladı, kendini anlatmak yere kadar uzanan kırmızı bir elbise ve yüksek bir at kuyruğu içinde. Peter beslemesinde kıt olmasına rağmen, Bachelor Nation üyesi ile kendi resimlerini ekledi Kelsey Weier.

Eskiler de son zamanlarda manşetlere çıktıktan sonra birlikte fotoğraflandı 10 Ağustos’ta, Aralık 2020’deki dağılmalarından bu yana ilk kez Chicago’daki bir spor etkinliğinde.

24. sezonda Üniversite mezunuPeter, evlenme teklif etmeden önce eski sevgilisi Kelley’i eve gönderdi. Hannah-Anne Slus. Daha sonra başka bir yarışmacıya olan hisleri nedeniyle nişanlarını iptal etti. Madison Prewett.




Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347776/bachelor-nation-s-peter-weber-and-kelley-flanagan-reunite-at-glitzy-gala-after-breakup?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir