Bachelor Nation’dan Nayte Olukoya, Eski Michelle Young’ı Aldattığını Reddetti


Bachelor Nation yıldızı ayrıca, başlangıçta Michelle’in Minnesota eyaletine bu yılın başlarında taşınacağını, ancak “hiçbir şeyi aceleye getirmeye gerek olmadığına karar verdiğimiz için planların değiştiğini” açıkladı.

Çiftin “birlikte yaşama adımını atmadan önce birbirlerini daha derin bir düzeyde tanımak” istediğini de sözlerine ekledi.

Nayte ayrıca, ayrılmalarının, Sezon 18 oyuncu arkadaşları da dahil olmak üzere arkadaşlarıyla bir ilgisi olduğu fikrini de reddetti.

“Evet, adamlarımla takılmayı seviyorum. Kızlarıyla takılmayı sevdiği gibi. Bunda yanlış bir şey yok. Bir şey varsa, süper sağlıklı” dedi. “Biz sosyal insanlarız. Barlara giden herkes dolandırıcı değildir.”

“Adım Babatunde Olufemi Robert Nathaneil Olukoya ve hayatımı asla başkalarının nasıl yaşamam gerektiğini düşündüğüne göre yaşamayacağım. Dönem” diyerek yazısını noktaladı. “Nazik insanlar, nazik şeyler göndermek ve hem Michelle’e hem de bana saygı duymak için. TEŞEKKÜRLER.”

17 Haziran’da yaptığı açıklamada Nayte, kendisi ve Michelle’in ayrılmasından bu yana “Kalpler ağır, duygular yüksek ve bununla elimizden gelen en iyi şekilde uğraşıyoruz” dedi.

“Gerçekten aşık olduk ve gerçekten birbirimizin en iyi arkadaşı olduk. Michelle ve ben her zaman birbirimizi destekleyeceğiz, ancak ileriye doğru ilerlerken, uzaktan tezahürat yapacağız.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335843/the-bachelorette-s-nayte-olukoya-denies-cheating-on-ex-michelle-young?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir