Bachelor Nation’dan Luke Pell Amanda Mertz ile Nişanlandı


Gül törenlerinden kendi düğün törenine, Luke Pell sonsuza dek buldu.

bekarlığa veda şap ve Amanda Mertz geçen hafta sonu Roma’da nişanlandı. Bu özel an için, Amanda kırmızı beyaz bir elbise giyerken, Luke 7 Temmuz’da görüldüğü gibi ten rengi pantolon ve ekose bir blazer ceketle tek dizinin üzerine çöktü. Instagram gönderisi Amanda ve Luke bu dönüm noktasını kutlamak için paylaştılar.

“Roma’dayken…” yazdılar. “Sonunda haberi paylaşacağımız için çok heyecanlıyız, ENGAGEDİZ!!”

İlk olarak 2018’de çıkmaya başlayan çift şimdi yepyeni bir yolculuğa çıkarken, Luke bir sonraki adımı atmanın “uzun bir zaman” gibi geldiğini belirtti.

“Hayatımda ona çok daha yakın olduğumu düşündüğüm başka noktalar var” dedi. İnsanlar. “Ve şimdi, sonunda oradayım. Yani [I’m] gerçekten heyecanlı ve hayatın bir sonraki sezonu için heyecanlı.”

Peki, Roma’da bir nişan ile düğünün gündeminde neler var? Luke ve Amanda, düğünlerinin nasıl görüneceği ve nerede gerçekleşeceği konusunda beyin fırtınası yapmaya başladılar bile.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337211/bachelor-nation-s-luke-pell-is-engaged-to-amanda-mertz?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir