Bachelor Nation’dan JJ Lane, Karısı Kayla Hughes ile Bebeği Karşılıyor


Yeni bir gül tomurcuğu!

Lisans Ulus şap JJ Lane ikinci çocuğunu karşıladı – ilk karısıyla Kayla Hughes—ve sevindirici haberi sosyal medyadan paylaştı.

“Hoş geldiniz için çok heyecanlı ve mutluyuz” Nelle Eden Lane ailemize” Instagram’da yazdı 22 Temmuz’da bir dizi fotoğrafla birlikte. “21 Temmuz saat 20:16’da (MT) doğdu ve sağlıklı ve değerli 7 lbs 10oz büyüklüğünde.”

Kayla’yı “inanılmaz bir anne” olarak nitelendiren JJ, onun kızlarını ilk kez kucağına almasını izlemenin “inanılmaz derecede duygusal bir deneyim” olduğunu paylaştı.

JJ de kızına sahne verdi mücevherdaha önceki bir ilişkisinden olan, 10 yaşındaki kardeşini zaten bir hokey fanatiği olmaya hazırladığını söyleyerek.

Ancak en büyük hayranı, onu çok seven ve ona tapan ve ona Çığ Stanley Kupası şampiyonası hakkında her şeyi öğretebilmesi için yeterince yaşlanmasını bekleyemeyen ablası Gemma olabilir. “
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339205/bachelor-nation-s-j-j-lane-welcomes-baby-with-wife-kayla-hughes?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir