Bachelor Nation’dan Hannah Godwin Gizli Düğün Yerini Taklit Ediyor


Ufukta cennette bir düğün.

Bekar Ulus yıldızı Hannah Godwin o ve nişanlısı olduğunu ortaya çıkardı Dylan Barbour28, düğün planlamasının ortasındalar ve özel günleri için şimdiden bir yer bulmuşlar.

Hannah, E’ye özel olarak “Her şey çok hızlı ilerliyor,” dedi! tarafından ortaklaşa kurulan tüketici büyüme sermayesi şirketi RX3’ten ikinci yıllık yardım bayrağı futbol turnuvasından haberler Harun Rodgers. “Konumumuzu bu yılın başında seçtik ve bu bize her şeyi planlamak için sadece yaklaşık sekiz ay verdi. Ama biz meydan okumayı seviyoruz, heyecanlıyız.”

O yerin neresi olduğuna gelince, 28 yaşındaki şimdilik ağzı sıkı kalıyor.

Hannah, “Konumumuzu gizli tutmanın gerçekten eğlenceli olduğunu düşünüyorum çünkü nerede olduğunu göstermek için sabırsızlanıyorum,” diye açıkladı. “Onu birkaç kez gizlice ziyaret ettik. Eğlenceli ve heyecan verici olan ABD değil, ama bunu özel ve eğlenceli tutmak – bilirsiniz, işin sırrı eğlence.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368052/bachelor-nation-s-hannah-godwin-teases-secret-location-for-wedding-to-dylan-barbour?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir