Bachelor Nation’dan Emily Ferguson, Las Vegas’ta William Karlsson ile Evlendi


Emily Ferguson‘ın aşkı bulma yolculuğu düğün çanlarıyla son bulur.

Bachelor Nation yıldızı, Las Vegas Knights hokey oyuncusuyla evlendi William Karlsson 23 Temmuz’da Las Vegas’ta E! Haber onayladı.

İçeriden birisine göre, her ikisi de 29 yaşında olan çift, Tatil Köyleri Dünya Las Vegasaynı zamanda Emily’nin ikiz kız kardeşinin sitesiydi Haley Fergusonprofesyonel hokey oyuncusu ile nikahları Oula Palve geçen ay.

Hafta sonu şenliklerini başlatmak için William, damat için rahatlatıcı bir spa gününün keyfini çıkardı. Awana Spa & Sağlık, kaynak E’ye ifşa ediyor! Haber ve kutlama yemeği biftek başka bir içeriden. 22 Temmuz’da o ve Emily, Resorts World Las Vegas’ın Asya esintili restoranı FUHU’da bir prova yemeğinde kutladılar ve ardından sosyal tarzdaki bir oyun barı olan RedTail’de eğlence dolu bir karaoke gecesi için bir karşılama resepsiyonu verdiler. ilk kaynak.

Düğün sabahı gelin, Crockfords’taki 6.500 metrekareden büyük emlak tarzı süit olan Saray’daki büyük gün için hazırlanırken, damat ve sağdıçları Eight Cigar Bar’da vakit geçirdiler. Düğünler Rose Rooftop’ta gerçekleşti, içeriden biri devam etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339222/bachelor-nation-s-emily-ferguson-marries-william-karlsson-in-las-vegas?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir