Bachelor Nation’dan Elizabeth Corrigan Biseksüel Olarak Çıkıyor


Onur Ayı kapanmadan önce, Elizabeth Corrigan cinselliği hakkında açılıyor.

bu Üniversite mezunu alum, Instagram gönderisinde gökkuşağı bluz giydiği bir fotoğrafını paylaşırken queer olduğunu paylaştı. Elizabeth, “Bunları söylemenin doğru yolunu veya doğru zamanı bilmek zor” diye yazdı. 26 Haziran’da. “Bu sabah NYC’deki ilk Onur Yürüyüşümle uyandığımda çok heyecanlandım. Yataktan fırladım, kahve almaya gittim – bir bayrak aldım – ve çabucak endişelenmeye başladım. Ezici bir şekilde öyle. Hazır mıyım? Hayır. Korkmuş muyum? ? Evet.”

33 yaşındaki gönderide geçmişte ortaya çıkma korkusunu dile getiren ancak “Ben, her zaman öyleydim ve her zaman biseksüel olacağım” dedi.

Elizabeth, “Bu bilgiyi yeni birine her söylediğimde korku yaşıyorum” dedi. “Bir ticari işlemi sona erdirme korkusu, birini rahatsız edeceğim korkusu, ailemden dışlanma korkusu.”

Cinselliğini tartışırken duyduğu endişeye rağmen, kendisi için daha önemli olanın özür dilemeden kendisi olmak olduğunu söyledi: “Otantik. Hakiki. Ham.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336311/bachelor-nation-s-elizabeth-corrigan-comes-out-as-bisexual?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir