Bachelor Nation’dan Cam Ayala, Yeni Bir Ampute Olarak İyileşme Adımlarını Atıyor


bekar millet cam ayala sevdiklerinin desteğiyle bacak amputasyon ameliyatından adım adım iyileşiyor.

Geçen hafta, Austin, Teksas’ta yaşayan 33 yaşındaki sağ bacağını, yumuşak vücut dokularında sıvı biriktiği ve uzuvlarda şişmeye neden olan tedavi edilemez bir hastalık olan lenfödem ile ömür boyu mücadele ettikten sonra ampute etti. O zamandan beri, babasının yardımıyla bir yürüteç kullanarak pratik yaptığı hastanede ziyaret eden arkadaşlarıyla kendi fotoğraflarını ve videolarını paylaşarak Instagram’da ameliyattan sonra iyileştiğini belgeledi.

Ayala, “Bir #amputee’nin hayatında 3. Gün, @tamu’dan Fort Worth’a, ATX’ten HTtown’a ve @thestoryhouston’a 1. Günlerimden bazılarıyla birlikte,” diye yazdı Ayala 25 Haziran gönderisi. “#FaithOverFear #CAMputee #CAMputation #ToGodBeTheGlory #Lenfödem #Arkadaşlar #aile”

için yarışan Ayala, hannah kahverengi‘in kalbi 15. sezonda bekarlığa veda 2019 ve sonrasında ortaya çıktı cennette lisans O yıl, bir gün önce geçirdiği ameliyattan sonra yürüme pratiği yaptığı bir videoyu da paylaşmıştı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335828/bachelor-nation-s-cam-ayala-taking-steps-toward-recovery-after-leg-amputation?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir