Bachelor Nation’dan Becca Kufrin, Thomas Jacobs ile İlk Bebeği Bekliyor


Bachelor Nation küçük bir yeni üye kazanıyor.

becca kufrin yakın zamanda nişanlısıyla ilk çocuğunu beklediğini açıkladı Thomas Jacobs tatlı bir Instagram gönderisinde, ikisinin ilk nişanlanmasından neredeyse bir yıl sonra.

Çift, “5 kişilik parti Eylül 2023’te geliyor” yazdı. 26 Nisan Instagram gönderisi çiftin bir videosu, iki köpeği ve sonogramın bir resmi ile birlikte. “Küçük Bebe, seninle tanışmak, sana sarılmak ve büyümeni izlemek için sabırsızlanıyoruz. Seni şimdiden doyasıya seviyoruz – anne ve baba.” (Buradaki fotoğraflara bakın.)

Onların Üniversite mezunu aile, heyecan verici haberleriyle ilgili olarak müstakbel ebeveynlere geçmiş olsun dileklerini iletmek için seslendi. bu bekarlığa veda yıldız Gabby Windey “Tebrikler!!!!!” Andi Dorfman “Suskun! Mutluluğun ötesinde! Çok fazla sevgi gönderiyorum” yorumu ve Wells Adams kutlama haberini “Bekle, ne!!!! Tebrikler!!!!”

7. sezonda tanışan Becca ve Thomas cennette bekar 2021’de, Thomas tek dizinin üstüne çöküp soruyu sorduktan altı ay sonra bebek haberlerini paylaştı.

“En sevdiğimiz yerlerden birine hızlı bir kaçış,” diye paylaştı Thomas 23 Ekim Instagram gönderisibisiklete binme ve balkabağı tarlasını ziyaret de dahil olmak üzere pastoral bir hafta sonundan sahneler içeren.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372588/bachelor-nation's-becca-kufrin-is-pregnant-expecting-first-baby-with-thomas-jacob?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir