Bachelor Nation’dan Andi Dorfman Yaklaşan Düğünüyle İlgili Ayrıntıları Paylaşıyor


Bachelor Nation, Andi ile ilk kez Juan Pablo Galavismevsimi Bekâr 2014’te, o yıl Bekarlığa Veda olarak gül dağıtmasını izlemeden önce. Andi nişanlanırken Josh Murray sezonunun sonunda 2015’te ayrıldıklarını açıkladılar.

Ve Andi, ondan bu yana dokuz yıl geçtiğine inanamıyor. Üniversite mezunu yolculuk başladı

Andi, “Çılgınca bir deneyimdi ama aynı zamanda benim için çok hayat değiştiriciydi” dedi. “Hala kendimi çimdikliyorum. Artık biraz yaşlandığıma, evlendiğime ve yakında çocuk sahibi olmak istediğime göre, çocuklarıma anlatmak eğlenceli olacak bir deneyim olduğunu düşünüyorum. ‘Evet, bunu yaptım’ gibi .’ Mesela, kaç kişi annesinin bekar olduğunu söyleyebilir? Yani, tüm bunlarda kesinlikle bazı utanç verici anlar olsa da, evet, geriye dönüp bakmak biraz çılgınca.

Nihayetinde onu Blaine’e getiren yol olarak görüyor.

Eski realite yıldızı, “Şimdi evlendiğime bakıyorum, ‘Tamam, hepsi bu kadar yol açtı’ dedim,” diye ekledi eski realite yıldızı. “Bu benim için hayatımı değiştiriyor. Ve sanırım şovu yapmasaydım, New York’a taşınmazdım, Los Angeles’a taşınmazdım, İtalya’da olmazdım.” Blaine ile tanıştığım zaman. Yani, garip bir şekilde beni buraya getirdi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368036/lessigreaterthe-bachelorettelessigreater-s-andi-dorfman-shares-details-on-her-upcoming-italian-wedding?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir