Bachelor Nation Royalty Trista ve Ryan Sutter Nasıl Çalışıyor?


Yirmi yıl sonra ve OG bekarlığa veda çift ​​her zamankinden daha sağlıklı.

Trista Sutter Ve Ryan Sutter 10 Aralık 2003’te televizyonda yayınlanan bir düğünde karşılıklı yemin ettiler ve peri masalı aşklarını uygun bir şekilde bayıltan bir sona getirdiler. Yirmi yıl, iki çocuk…Maxwell15 ve Blakesley, 13 – ve sayısız Bachelor Nation ayrılığının ardından Trista ve Ryan, serinin nihai başarı öyküsü olmaya devam etti. Ancak Bekarlığa veda lanetinin istisnasını kanıtlamış gibi görünseler de çift, hayranların beklentilerini karşılamak için herhangi bir baskı hissetmiyor.

Trista, “İlişkimizin başarılı olmasını istediğimiz için kendimizden baskı hissediyoruz,” dedi E! Kendisini ve Ryan’ın Purely Inspired ile olan yeni ortaklığını tanıtırken haberler. “72 yıldır evli olmak istiyorum, büyükbabam gibi. Onu seviyorum. Onunla yaşamayı seviyorum. Onun benim en iyi arkadaşım olmasını seviyorum ve bunun devam etmesini istiyorum. Bu yüzden baskı sadece içimden geliyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364229/how-trista-sutter-and-husband-ryan-have-lasted-20-years-as-the-og-bachelor-nation-couple?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir