Bachelor In Paradise Güneşte Daha Fazla Eğlenmek İçin Geri Dönüyor


Bachelor Nation üyesi olmak tam zamanlı bir iştir.

bekarlığa veda cennetien sevdiğiniz ve belki de en az sevdiğiniz oyunculardan bazılarının yer aldığı şımarık yaz gösterisi. Bekâr ve bekarlığa veda ABC, 7 Nisan’da yaptığı açıklamada, sekizinci sezon için yenilendi.

“Şahane hayranlarının favorileri arasında Bekâr franchise geri döndü ve aşkı bulmak için ikinci (veya üçüncü) bir şans için hazır,” diye söz verdi ağ. “Belirli sezonlarını kırık bir şekilde bırakmış olabilirler, ancak şimdi bir potansiyele dönüşme umuduyla romantik bir cennete seyahat etme fırsatına sahipler.” yaz gerçek şeye kaçıyor.”

Biraz alıyoruz gibi geliyor bekarlığa veda cenneti gaziler karışımda! Ve hey, şovun oyuncu kadrosunun aşkı bulan bir geçmişi var – sadece geçen sezona bakın!

Kenny Braasch ve Mari PepinYedinci sezonun sonunda nişanlanan , hala birlikteler. Joe Amabile ve Serena Pitt ayrıca büyük adım attı ve bir çift olarak kal.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326481/bachelor-in-paradise-is-coming-back-for-more-fun-in-the-sun?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın