Baby Bump ile Şirine Rolünü Ortaya Çıkardı – Hollywood Life


Rihanna CinemaCon 2023


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Rihanna Paramount ve Nickelodeon’un yakında çıkacak olan filminde Smurfette’i seslendirmek için seçildi. Şirinler film! 35 yaşındaki küresel süperstar, haberi kendisi duyurmak için 27 Nisan’da Cinemcaon 2023’te sahneye çıktı ve animasyon karakterine “mavi baş belası” adını verdi. Hollywood Muhabiri. “Umarım bu, bir gün çocuklarımla ilgili bana iyi puanlar verir” diye ekledi. Rihanna ayrıca, başlangıçta Şirin Baba rolü için seçmelere katıldığı konusunda şaka yaptı, “ama işe yaramadı”. Çeşitlilik.

Rihanna CinemaCon 2023
Hamile Rihanna CinemaCon 2023’te ‘Şirinler’ projesini duyurdu (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

Hayranların bildiği gibi, Rihanna şu anda yaklaşık üç yıllık erkek arkadaşından ikinci çocuğunu bekliyor. A$AP Rocky. “Diamonds” şarkıcısı, son zamanlardaki saran kıyafetlerinin aksine, yıkanmış kotu taklit ediyormuş gibi görünen bol, uzun kollu bir elbise seçti. Bol elbise yere kadar uzanıyordu ve yüksek bir yırtmacı vardı ve altındaki uyumlu eşofmanını gösteriyordu. Grammy Ödüllü şarkıcı kalın siyah saçlarını topuz yaptı ve kıyafetine uyması için açık mavi göz farı sürdü. Üçüncü üç aylık döneminde olduğunu açıkladı ve işe ter içinde geleceğini söyledi.

Rihanna CinemaCon 2023
Doğum tarihinin yaklaştığını doğrulayan Rihanna’nın hamilelik ışıltısı vardı (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

Rihanna sadece popüler çizgi filmi seslendirmiyor; Aynı zamanda yapım ekibinin bir parçası ve aynı zamanda isimsiz film için orijinal şarkılar yazıp kaydedecek. Çeşitlilik. Film bir müzikal olacak ve önemli bir soru etrafında dönecek: “Şirin nedir?” Chris Miller2011’lerin yönetmenliğini yapan Çizmeli Kedi, filmi yönetecek. Çıkış tarihi 14 Şubat 2025 olarak belirlendi.

Rihanna’nın proje duyurusu, hayranlarının merakla beklenen dokuzuncu stüdyo albümünü merakla beklediği sırada geliyor. “Bu yıl olmasını istiyorum” dedi. İngiliz modası serbest bırakmayı planladığı Şubat ayında R9. “Dürüst olmak gerekirse, bu yıl olmazsa saçma olur. Ama ben sadece eğlenmek istiyorum. Ben sadece müzik yapmak ve videolar yapmak istiyorum.” Tabii ki, müzik videoları oluşturmak basit bir iş değil ki bundan kesinlikle bahsetti. “Ve görsellerle birlikte doğru fon müziğine ihtiyacım var. Gidip benimle konuşurken video çekemem,” diye açıkladı. Son albümü, Anti2016’da çıkış yaptı ve ortaya çıktı 1 numara, “Çalış”.

Tabii ki, Rihanna yedi yıldır tatil yapmıyor. Onunla güzellik ve iç çamaşırı alanında koşuşturmanın ötesinde meşguldü. Fenty Güzellik makyaj ve cilt bakımı serisi ve iç çamaşırı serisi, Vahşi X Fenty. Geçen sonbahar, dördüncü yıllık çıkışını yaptı. Vahşi x Fenty moda şovu ve tek bir “Lift Me Up” yayınladı. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda film müziği. Ve tüm bunlar olurken, elbette, 2 numaralı bebeği beklediğini açıkladığı destansı Super Bowl LVII performansına hazırlanırken bir çocuk annesi olmaya alışıyordu.

Peki Rihanna her şeyi güzelce icra ederken nasıl bu kadar meşgul olabiliyor? Arkasında onu destekleyen bir ekip var. “Rihanna’nın her şeyi dengeleyebilmesinin sırrı, her alanda arkasında olduğu harika ekipte yatıyor. [A$AP] Kayalık; Şarkıcıya yakın bir kaynak, “O onun MVP’si” dedi. HollywoodYaşamı ÖZEL olarak Kasım 2022’de. “O harika bir baba ve onun için ortak; Her şeyi yapmasına yardım etmede kilit rol oynuyor. Ayrıca çevresinde, iş hayatının her yönünü kontrol altında tutmasına yardım edeceğine güvendiği çok sıkı bir ekip oluşturmuştur, böylece zamanının çoğunu tüm yaratıcılığı yapmaya adayabilir. [tasks]”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/rihanna-cinemacon-2023-smurfette-baby-bump-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir