Babanızın İstediği ve İhtiyaç Duyduğu 20 Doların Altındaki 18 Babalar Günü Hediyesi


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Baba için alışveriş yapmak pahalı olmak zorunda değil!

Babalar Günü hızla yaklaşırken, birçok kişi hayatlarındaki baba figürü için mükemmel hediyeyi bulmak için çabalıyor. Ve birçok baba tatil için “hiçbir şeye ihtiyaçları olmadığını” söylese de, çocuklar hala babaları etkilemek için ne alabileceklerini merak ediyor.

Görünen o ki, 20 doların altında bir sürü düşünceli, yaratıcı hediye var. Ve en iyi kısmı? Babam aslında onları kullanmak isteyecektir.

Hırsız Çiftinden süper yumuşak tees ve Yeti bardaklar bir Philips Norelco burun düzeltici ve HoMedics ayak spababanızın sıradaki harika hediyesini 20 dolardan daha düşük bir fiyata bulmuş olabiliriz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332716/18-father-s-day-gifts-under-20-your-dad-wants-and-needs?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel