Babalar Günü 2022: Her Tip Baba için 50+ Düşünceli Hediye Fikirleri


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Babalar Günü 2022, siz farkına bile varmadan burada olacak. Babanıza, üvey babanıza, büyükbabanıza veya hayatınızdaki başka bir baba figürüne ne alacağınızı bulmaya çalışıyorsanız, tüm işleri sizin için yaptık. Tek yapmanız gereken alışveriş yapmak.

Baban golf oynamayı seviyorsa, bazı kişiselleştirilmiş golf topları bulduk. Baban her şeyi yanlış yere koyarsa, bizde bir çözüm bunun için. Baban buzlu soğuk bir içeceği seviyorsa, ona bunu al. yenilikçi cam. Babanızın harika bir mizah anlayışı varsa, bu kupa çok eğlenceli bir hediye. Babanız kendi kendine bakım rutinini seviyorsa, bu ısıtmalı ustura banyo malzemelerine lüks bir ektir.

Babanız için alışveriş yapmak zorsa, işte takdir edeceği bazı düşünceli Babalar Günü hediyesi önerileri.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1305540/gifts-for-dads?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir