Baba Olacak Post Malone, “En Önemli” Ebeveynlik Hedefini Açıkladı


Malone’dan sonra ebeveyn olmak için bazı rock yıldızı hedefleri var.

Hayranları, kendisinin ve kız arkadaşının ilk çocuklarını beklediklerini öğrendikten iki haftadan kısa bir süre sonra, rapçi olmayı umduğu türden bir baba hakkında konuştu.

“İnsanlar bana ‘Ah, baba olarak ne olmak istiyorsun?’ gibi soruyorlar” dedi. Jimmy Fallon 12 Mayıs bölümünde Bu Gece Gösterisi. “Sadece nezaket benim için en önemli şey.”

26 yaşındaki Post Malone, 3 Mayıs’ta bir bebeğin yolda olduğunu doğruladı. E’ye, “Hayatımın bir sonraki bölümü için heyecanlıyım, şimdiye kadarki en mutlu insanım ve hatırlayabildiğimden beri üzgündüm” dedi. Açıklamada haberler. “Vücuduma, aileme ve arkadaşlarıma bakma ve her gün olabildiğince çok sevgi yayma zamanı.”

“Çevreler” yıldızı, kız arkadaşının kimliğini herkese açık olarak paylaşmadı ve ilişkilerinin ayrıntılarını gizli tuttu. Ancak Posty’ye yakın kaynaklar şunları söyledi: TMZ ikisi, duyuruyu yapmadan önceki hafta sonu Güney Kaliforniya’da ailesi ve arkadaşlarıyla bir partiye ev sahipliği yaparak büyük haberi kutladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330840/dad-to-be-post-malone-reveals-his-most-important-parenting-goal?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın