Aziz Patrick Günü için Dream Kardashian ve True Thompson Twin


St. Paddy’s Day ikizleri!

18 Mart’ta Khloe Kardashian Instagram’da kızının sevimli fotoğraflarını paylaştı Gerçek Thompson4 ve kuzeni ve BFF Rüya Kardashian6, uyumlu Aziz Patrick Günü kıyafetleri içinde birlikte poz veriyor.

bu İyi Amerikalı kurucunun küçük kızı ve Rob KardashianKızı üzerinde “Cutest Clover” yazan uçuk pembe Sweet Wink yoncalı sweatshirtler, uyumlu taytlar, yeşil çoraplar, beyaz spor ayakkabılar ve gökkuşağı ve bir küp altın içeren tatil temalı saç bantları giyiyor.

Khloe, paylaşımına “Sonsuza dek altın potum” notunu düştü.

Bir hayran, “Doğru ve rüya bana senin ve Rob’un nasıl olduğunu hatırlatıyor” yorumunu yaptı. Khloe, “Böyle olması için dua ediyorum (genç gençler olarak her gün güreşeceğimiz birkaç yılın yanı sıra) lol” diye yanıt verdi.

Bir gün önce, Aziz Patrick Günü’nde Rob 36. yaş gününü kutladı ve sosyal medyada Khloe dahil ailesinden tatlı övgüler aldı.

“En sevdiğim günlerden biri çünkü en sevdiğim insanın doğum günü!!” 38 yaşındaki yazdı instagram, ikisinin gerileme resimlerinin yanı sıra. “Bebek bobby oğlum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368556/dream-kardashian-and-true-thompson-twin-in-cute-st.-patrick-s-day-photos?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir