Ayrılmalarının Bildirilen Nedenleri – Hollywood Life


Ayrılmalarının Bildirilen Nedenleri - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: DAVID CROSLING/EPA-EFE/Shutterstock

Tiger Woods47 ve eski kız arkadaşı, Erica Herman, 38, işi bıraktı ve ilk haberler o kadar şok ediciydi ki hayranlar ikili arasında ne olduğundan bile emin olamadılar! Erica, Tiger’a karşı 30 milyon dolarlık bir dava açtıktan ve ona “reddedilmiş eski kız arkadaşı” diyen mahkeme belgelerini sunduktan sonra, takipçileri açıkça nedenini bilmek istediler ve şimdi bunun nedeninin “zaman ve para” konusundaki çatışma olduğu anlaşılıyor. ABD Haftalık.

Ayrılmalarının Bildirilen Nedenleri - Hollywood Life
Erica Herman ve Tiger Woods daha iyi zamanlarda. (DAVID CROSLING/EPA-EFE/Shutterstock)

Bir kaynak, “ilişkilerinde bozulmaya” neyin yol açtığını anlattı. İçeriden biri ayrıca çiftin “güçlü başladığını” ve Erica’nın, özellikle Tiger 2021’de korkunç bir araba kazası geçirdiğinde bir takım oyuncusu olduğunu doğruladı.[Erica] onun en iyi arkadaşı, hemşiresi ve sevgilisiydi ve her şey harikaydı, ”dedi içeriden biri.

Bununla birlikte, “ilişkilerindeki bozulma”, Erica’nın, Tiger’ın başlattığı Ekim 2022’deki bir bölünme sırasında onu evinden kilitlediği için kendisine 30 milyon dolar borçlu olduğunu iddia ederek dava açmasına neden oldu. Erica, Tiger’ın güveniyle, evinde beş yıl daha oturmasına izin veren sözlü bir anlaşma yaptığını söyledi. Florida Konut Ev Sahibi Kiracı Yasası uyarınca avukat ücretleri de dahil olmak üzere tazminat davası açıyor. Mahkeme tarafından elde edilen belgelerde HollywoodYaşamıTiger ona “reddedilmiş eski kız arkadaş” diyerek yanıt verdi.

Eski çift ilk olarak Eylül 2017’de New Jersey’deki Başkanlık Kupası turnuvasına katıldıklarında tekrar bağlantı kurdu. Erica ayrıca 2018 Ryder Kupası’nda ve 2019 Masters’ta 15. Major unvanını kazandığında Tiger için kenarda tezahürat yapacaktı.

PNC Turnuvasında oğlunun yanında Tiger’ı destekledi. Charlie. Erica, Tiger’ın eski karısına ve Charlie’nin annesine bile katıldı. Elin Nordegren, Baba-oğul ikilisinin sahaya çıkmasını izledikleri etkinlikte. Erica, eski çiftin 13 yaşındaki kızıyla da vakit geçirdi. Sam.

Bu arada, Tiger ve Elin, 2004’ten Tiger’ın rezil sadakatsizliklerinin çıktığı 2009 yılına kadar birlikteydiler. Çift, 23 Ağustos 2010’da resmen boşandı. Ayrılığın ardından Tiger, Olimpik kayak altın madalyasıyla çıkmaya devam etti. Lindsey Vonn 2013’ten 2015’e.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/tiger-woods-erica-herman-reported-reasons-split/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir