Ayrılık ‘Sahte Haberdir’ – Hollywood Life


Kanye West Chaney Jones


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: BACKGRID/MEGA

İnsanlar iddia ediyor Kanye “Ye” Batı ve Chaney Jones ayrıldı ve etkileyici buna sahip değil! 24 yaşındaki Chaney, konuyla ilgili yorumları aldı. TMZ7 Haziran’da çıkan habere göre çift, iddiaları geri itmek için ayrıldı. “Lütfen ilişkim hakkında sahte haberler yayınlamayı ve yaymayı bırakın” diye yazdı. Altıncı Sayfa. “Biraz saygı gösterin, bugün onun doğum günü.”

Chaney Jones Kanye West
Chaney Jones ve Kanye West. (ARKA IZGARA/MEGA)

Gerçekten de, Kanye’nin kendi Instagram hesabı aracılığıyla işaretlediği 45. doğum gününde bile, Kim Kardashian’a benzeyenin ilişkisinin ölümüyle ilgili söylentiler dönüyordu. Chaney, ayrılık haberlerine aldırmadan, büyük gününün başında 8 Haziran’da bir TikTok videosuyla Instagram hikayelerine, “Doğum günün kutlu olsun bebeğim seni seviyorumuuuuu” diyerek çiftin sevgi dolu fotoğraflarından oluşan kısa bir montajla Instagram hikayelerine katıldı. Şirin mesajı bir dizi siyah kalp emojisiyle noktaladı.

Chaney kısa videoyu Alicia Keys’ “Show Me Love”a basın ve saha kenarındaki fotoğrafları ve yüksek profilli çiftin birlikte keyif aldığı diğer gezileri içeriyordu. Kanye, bir tiyatroda görüldüğünde ayrılık söylentilerine yakıt ekledi. bir gösteri yakalamak nın-nin Top Gun: Maverick birkaç gün önce başka bir kadının yanında. Yine de model, Instagram hikayelerine başka bir TikTok videosu yayınlayarak ilerlemeye devam etti; Bu, aptal bir “bebek yüzü” filtresi kullanan ve arabadayken surat yapan çiftlerden biri.

Videonun üzerine gülen bir emojiyle birlikte “Seninle gülmek benim favorim” yazdı. Selfie tarzı videoda Ye’ye dönmeden ve kontrolsüz bir şekilde kıkırdamadan önce “Ooooo, çok şirin görünüyorum” dedi. Hayranlar, onun metalik manikürünün yanı sıra Kanye’nin aptal tarafını da gördü.

Ayrıldıklarına dair haberler bazı hayranları şaşırttı, özellikle de rapçinin kısa süre önce Chaney’i 275 bin dolarlık bir Birkin çantasıyla şaşırttığını ve ikisinin Mayıs ayında Japonya’ya romantik bir seyahate çıktığını düşünürsek.

“İlişkileri söz konusu olduğunda, Kanye buna çok fazla baskı yapmaya çalışmıyor ve sadece her şeyi olduğu gibi kabul ediyor. bir kaynak anlattı HollywoodYaşam ÖZEL geçen ay. “Ama aynı zamanda, Chaney’nin kocaman bir kalbi olan harika bir kadın olduğunu düşünüyor.” Kaynak ayrıca gezinin “onları daha da yakınlaştırdığını” paylaştı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/chaney-jones-denies-kanye-west-split-fake-news/

Yorum yapın

SMM Panel