Ayrılık Hukuki Mücadelenin Ortasında Onaylandı – Hollywood Life


kaplan ormanı kız arkadaşı


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: DAVID CROSLING/EPA-EFE/Shutterstock

Tiger Woods ve kız arkadaşı Erica Herman golf uzmanı, kendi yollarına gittiklerini doğruladı. 47 yaşındaki 38 yaşındaki Erica, Pazartesi sabahı mahkemeye sunduğu belgelerde “terk edilmiş eski kız arkadaşı” olarak adlandırdı. HollywoodYaşamı. Erica, Mart ayının başında Tiger’a karşı, çift 2017’de çıkmaya başladığında imzaladığı gizlilik anlaşmasından çıkarılmasını talep eden bir dava açmıştı. İnsanlar. Satış noktası tarafından elde edilen mahkeme belgelerinde Erica, cinsel taciz ve cinsel saldırı iddialarının ortaya çıkması durumunda NDA’ların geçersiz ve hükümsüz hale gelmesine izin veren Speak Out Yasasına atıfta bulundu. Belgelere göre Erica, Tiger’a karşı herhangi bir suçlamada bulunmadı.

Tiger, 13 Mart tarihli başvurusunda, eski kız arkadaşının onu cinsel saldırı veya herhangi bir suç işlemekle suçlamadığı için NDA’yı feshetme hakkının olmadığını söyledi. “Hanım. Belgelerde, Herman’ın konumu tamamen değersizdir” yazıyordu. “Federal tüzüğün amacını ve tüzüğün korumaya çalıştıklarını baltalayan adli sürecin şeffaf bir şekilde kötüye kullanılmasıdır.”

Ayrılık Hukuki Mücadelenin Ortasında Onaylandı - Hollywood Life
Tiger Woods (sağda) ve eski kız arkadaşı Erica Herman (solda) işi bıraktı (DAVID CROSLING/EPA-EFE/Shutterstock)

Erica daha önce açtığı farklı bir davada, Tiger’ın başlattığı Ekim 2022’deki belirgin bir ayrılık sırasında onu evinden kilitlediği için kendisine 30 milyon dolar borçlu olduğunu iddia etmişti. Erica, Tiger’ın güveniyle, evinde beş yıl daha oturmasına izin veren sözlü bir anlaşma yaptığını söyledi. Florida Konut Ev Sahibi Kiracı Yasası uyarınca avukat ücretleri de dahil olmak üzere tazminat davası açıyor.

Eski çift ilk olarak Eylül 2017’de New Jersey’deki Başkanlık Kupası turnuvasına katıldıklarında tekrar bağlantı kurdu. Erica ayrıca 2018 Ryder Kupası’nda ve 2019 Masters’ta 15. Major unvanını kazandığında Tiger için kenarda tezahürat yapacaktı.

Aşk sırasında eski bir restoran müdürü olan Erica profilini nispeten düşük tuttu. Tiger ile golf dışı etkinliklere nadiren katıldı ve yalnızca onun programında yer aldı. instagram yıllarca süren aşkları boyunca üç kez. Erica’ya gelince, görünüşe göre herhangi bir sosyal medya hesabı yok.

Tiger Woods Erica Herman
Tiger Woods ve Erica Herman, Temmuz 2022’de İrlanda’daki Adare Malikanesi’ndeki JP McManus Pro-Am sırasında 18. yeşilde görüldü (Fotoğraf: Peter Morrison/AP/Shutterstock)

2021’de Erica, süper golf yıldızının takla atarak hastaneye kaldırılmasına neden olan ürkütücü SUV kazasının ardından o zamanki erkek arkadaşının başucuna koştu. Ayak ve ayak bileği yaralanmalarının yanı sıra alt bacağı kırıldı ve kapsamlı bir ortopedik ameliyat geçirdi. O iyileşirken özel kaldılar, ancak 2022 ABD Açık’ta birlikte yeniden ortaya çıktılar ve burada harika tenis tezahüratları yaptılar. Serena Williams ve dahası.

Erica, birlikte geçirdikleri süre boyunca Tiger’ın ailesiyle de bağ kurdu. PNC Turnuvasında oğlunun yanında Tiger’ı destekledi. Charlie. Erica, Tiger’ın eski karısına ve Charlie’nin annesine bile katıldı. Elin Nordegren, Baba-oğul ikilisinin sahaya çıkmasını izledikleri etkinlikte. Erica, eski çiftin 13 yaşındaki kızıyla da vakit geçirdi. Sam.

Tiger ve Elin, 2004’ten Tiger’ın rezil sadakatsizliklerinin çıktığı 2009 yılına kadar birlikteydi. Çift, 23 Ağustos 2010’da resmen boşandı. Ayrılığın ardından Tiger, Olimpik kayak altın madalyasıyla çıkmaya devam etti. Lindsey Vonn 2013’ten 2015’e.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/tiger-woods-erica-herman-split-breakup-legal-battle/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir