Aynı Anda Paspas ve Süpürme Yapan Bissell Temizleyicide 75 Dolar Tasarruf Edin


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Ev işlerinden nefret ediyorsanız, ancak yine de temiz bir ev istiyorsanız, sadece daha etkili araçlara ihtiyacınız var. Bissell, yüksek kaliteli aletleri nedeniyle sevilen bir markadır. Bissell’den alışveriş yaptığınızda, başka bir markaya geri dönmezsiniz.

bu Bissell CrossWave Hepsi Bir Arada Çok Yüzeyli Zemin Temizleyici sadece bir boşluk değildir. Aynı anda süpürebilir ve zeminleri yıkayabilirsiniz. Bu cihaz, temizleme solüsyonu ile kirli suyu ayıran benzersiz iki tanklı bir sistemdir, böylece her zaman taze bir formülle temizlik yaparsınız. Bissell CrossWave Zemin Temizleyiciyi fayans, sızdırmaz ahşap zeminler, laminat, linolyum, kauçuk zemin paspasları, pres ahşap zeminler ve kilimlerde kullanabilirsiniz.

Tipik olarak, bu zemin temizleyiciyi 264 $ ‘a alabilirsiniz, ancak elektrikli süpürgeyi aksesuarlar ve temizleme solüsyonu şişeleri ile sadece 190 $’ a alabilirsiniz. Bu gadget bir sonraki seviye ve hayatınızı kolaylaştıracak. Temizlik oyununuzu hızlandırın ve mağaza bu anlaşma.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372645/save-dollar75-on-this-bissell-multi-surface-cleaner-that-vacuums-and-mops-floors-at-the-same-time?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir