Ayesha Curry Küçük Alışverişte, En Sevdiği Tatil Hediye Fikirleri ve Daha Fazlası


Ayesha Curry ile röportaj yaptık çünkü seçtiklerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Sergilenen ürünlerden bazıları Ayesha’nın Sweet July markasına aittir. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Ayşe köri birçok şapka takıyor.

Girişimci, şef ve yazar, dükkanıyla Siyahilere ait ve Körfez Bölgesi merkezli şirketlerin küratörlüğünü yapıyor ve ön plana çıkarıyor, tatlı temmuzya da bir New York Times çok satan yemek kitabı, başardığı her şeye eşsiz zevkini getiriyor. Şimdi Ayesha tatil şapkasını takarken takıyor. E! sezon için en iyi hediye seçimleriyle birlikte tatil için nasıl küçük alışveriş yapılacağına dair içgörü. Ayesha’nın hediye rehberi, 100 doların altındaki çarpıcı el yapımı takılardan sağlıklı yaşam dergilerine kadar, listenizdeki herkes için düşünceli ve çok yönlü fikirler içeriyor.

Hediye verme tavsiyesiyle “Ne kadar düzenli olursanız olun, her zaman bir hediyeye ihtiyaç duyduğunuzda bir şey ortaya çıkar,” diye başlıyor. “Mumlar, şekerlemeler ve en sevdiğiniz yiyeceklerden bazıları gibi birkaç düşünceli hediyeyi hazır bulundurun. Kahveyi, zeytinyağını, çikolatayı… insanların kullanacağı şeyleri severim! Bu şekilde, sonunda strese girmek zorunda kalmazsınız. dakika.”

Üç çocuk annesi Ayesha, tatil deyince elbette küçüklerini düşünüyor. “Çocuklarımın hepsi çok yaratıcı, bu yüzden onlara sanat malzemeleri ve el işleri hediye etmeyi seviyorum” diye paylaşıyor. “Ben akşam yemeği üzerinde çalışırken onları oyalamak için güzel bir aktivite olarak ikiye katlıyorlar.”

Kendisi de bir şef ve gurme olarak Ayesha devam ediyor, “Bir yemek hediyesiyle yanlış gidemezsiniz. İyi bir kahve poşeti ve güzel bir seramik kupa, bütçenizi sarsmayacak düşünceli bir hediyedir.”

Ayesha, hediye verme tavsiyesinin yanı sıra, sezonun getirdiği daha fazla aile zamanı ve dinlenmeyi dört gözle beklediğini söylüyor. “Benim için tatiller gerçekten tamamen aile ve yeni yıl için pilimi şarj etmekle ilgili” diye paylaşıyor. “Gerçekten çok sayıda aile yemeğini, tatil filmlerini ve birlikte kaliteli zaman geçirmeyi dört gözle bekliyorum.”

Ayesha’nın tatil hediyesi tavsiyeleri ve Beyaz Fil partisine ne kadar eğlenceli bir hediye getirdiği hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358090/ayesha-curry-s-holiday-gift-guide-has-thoughtful-picks-from-small-businesses-for-everyone-on-your-list?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir