Avukatlar, Johnny Depp’in Amber Heard’den Tazminat Almayabileceğini Söyledi – Hollywood Life


johnny depp


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kevin Lamarque/AP/Shutterstock

Johnny Depp’in avukat Ben Chew oyuncunun eski eşine açtığı hakaret davası sırasında kendisine verilen parayı tahsil etmeye çalışmayabileceğini ima etti. kehribar duydu 8 Haziran Çarşamba günü ilk görüşmeleri sırasında Günaydın Amerika. ne zaman ev sahibi George Stephanopoulos 58 yaşındaki Johnny’nin kendisine verilen tazminattan vazgeçme olasılığını sorduğunda Ben, parasal değerin oyuncunun birincil endişesi olmadığını açıkladı.

Ben, sorunun etrafında parmak uçlarında dolaşıp Johnny ile avukat-müvekkil gizliliğini bozamayacağını not ederken, bu davanın daha çok Johnny’nin kamuoyunu yeniden canlandırmakla ilgili olduğunu açıkladı. “Bay Depp’in ifade ettiği ve ikimizin de kapanışlarımızda açıkça belirttiğimiz gibi, Bay Depp için bu asla parayla ilgili değildi. Bu itibarını geri kazanmakla ilgiliydi ve o bunu yaptı” dedi. “Bu Bay Depp’in itibarı ile ilgiliydi. Onun için olan buydu.”

Kararın ardından Amber’in avukatı Elaine Bredehoft 36 yaşındaki aktrisin eski kocasına verilen 10 milyon dolarlık tazminatı karşılayamadığını itiraf etti. Bugün röportaj yapmak. Ayrıca, aktrisin yapmayı planladığını açıkça belirttiği Amber’in temyize gitme olasılığı hakkında da konuştu. “Bunun için mükemmel gerekçeleri var,” diye açıkladı.

Avukatlar, Johnny Depp'in Amber Heard'den Tazminat Almayabileceğini Söyledi - Hollywood Life
Johnny’nin avukatları, davanın Johnny için paradan daha fazlası olduğunu açıkladı. (Kevin Lamarque/AP/Shutterstock)

Sırasında GMA röportaj, Ben ve Camille Vasquez Amber’in jüri üzerinde bıraktığı izlenimi ve onunla konuştuklarında karara tepkisinin ne olduğu da dahil olmak üzere davanın diğer yönlerini de tartıştı. “Ay üzerindeydi. Sanki dünyanın tüm yükü omuzlarından alınmış gibiydi ve altı yıl sonra nihayet hayatına geri döndüğünü hissediyorum,” dedi Ben.

Karar çıktıktan sonra, hem Camille hem de Ben, Johnny’nin galibiyetini kutladı. Sahanın dışında Ben, oyuncu için ufukta görünene baktı. “Artık nihai kararına ulaştıktan sonra, sayfayı çevirmenin ve geleceğe bakmanın zamanı geldi. Hepinize çok teşekkür ederim, jüriye teşekkürler” dedi.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/johnny-depp-damages-amber-heard-lawyers/

Yorum yapın

SMM Panel