Avril Lavigne Mod Sun: Yüzüğünü Gör ile Nişanlandı


hoşçakal kız arkadaşım; merhaba karıcığım!

avril lavigne diğer pop-punk şarkıcısı ile nişanlı olduğu için tekrar “Girlfriend” den karısına dönüşmeye hazırlanıyor Güneş Modu, çift 7 Nisan’ı doğruladı. Haber, Lavigne’in Los Angeles’ta elmas bir nişan yüzüğü takarak fotoğraflanmasından kısa bir süre sonra geldi. Ancak ikilinin Mart ayı sonlarında Paris gezisi sırasında nişanlandığı anlaşılıyor. “Oui! Je t’aime dökün toujours,” diye yazdı ona Instagram duyuru. “Dimanche. 27. Mars. 2022.”

Mod Sun onun üzerine yazarken Instagram sayfa, “Tanıştığımız gün, senin tek olduğunu biliyordum. Günlerimiz bitene kadar sonsuza dek birlikte. Paris’te evlenme teklif ettiğim bir rüya gördüm. Bir yüzük çıkardım + takmanı istedim. Gözlerine baktım.Sözlerimle anlatılamayacak kadar güzelsin.Elini tuttum +son bir nefes aldım…’benimle evlenir misin?’dedim. + ‘evet’ dedi. Seni seviyorum Avril.”

37 yaşındaki “Sk8ter Boi” şarkıcısı ve gerçek adı nişanlısı Derek Ryan Smith, 2020’de birlikte müzik üzerinde çalışırken tanıştı ve o Kasım’da çıkmaya başladı. Mod Sun, yeni albümü için ortak yazarlık ve ortak yapımcılık yaptı. Aşk Sux“Flames” single’ında yer aldı ve müzik videosunda onunla birlikte rol aldı. Geçtiğimiz hafta sonu Mod Sun ile katıldığı 2022 Grammy Ödülleri’nde, Lavigne, E ile konuştu!‘s Laverne Cox nasıl bir araya geldikleri hakkında.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326247/avril-lavigne-is-engaged-to-mod-sun-after-one-year-of-dating-see-her-ring?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın