Avril Lavigne, ‘Let Go’ Albüm Kapağını 20 Yıl Sonra Yeniden Oluşturuyor – Hollywood Life


Avril Lavigne, 'Let Go' Albüm Kapağını 20 Yıl Sonra Yeniden Oluşturuyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Arthur Mola/Invision/AP/Shutterstock

avril lavigne37 yaşında, 28 Haziran’da 2002 albümünün ikonik kapak fotoğrafını yeniden yaratmasının fotoğraflarını ve videosunu paylaştığında uzun zamandır hayranlarına büyük bir ikramda bulundu. Bırak. Şarkıcı, uzun bir palto ve deri pantolon içeren benzer tamamen siyah bir kıyafet giydi ve yoğun New York City caddesinin ortasında kollarını kavuşturarak poz verirken uzun saçlarını aşağıya indirdi. Aynı zamanda koyu renk göz makyajı da yaptı ve kameraya ciddi bir yüz ifadesi verdi, tıpkı 17 yaşındayken çekilen orijinal fotoğrafta yaptığı gibi.

“20 yıl sonra! Bu benim için dün New York’ta Madison Square Garden’ı çalmadan hemen önce ilk albüm kapağım ‘Let Go’yu çektiğim yere döndüğüm büyülü bir andı!” 29 Haziran’da yayınlanan Instagram gönderisinin başlığında haykırdı. “20. yıl dönümünüz kutlu olsun ‘Bırakın.’ Ve tüm bu yıllar boyunca bana çok fazla sevgi gösteren inanılmaz derecede şaşırtıcı ve destekleyici hayranlarıma teşekkür ederim.”

Avril, destansı yeni eski fotoğrafları paylaştığında, hayranları sevinçle yanıt verdi. “Bu harika Avril. Let Go Era 4ever ❤️,” diye yazdı bir hayran, bir diğeri “gelmiş geçmiş en iyi 20 yıl!” yazdı. Üçüncüsü, unutulmaz albümün onları “tanımladığını” belirtti ve dördüncüsü “20 yıl sonra ve hala tarih yazıyorsunuz” diye paylaştı. Avril’in nişanlısı, Güneş Moduayrıca eğlenceye katıldı ve “Bu çok şaşırtıcı!” Diye yanıt verdi.

avril lavigne
Avril Lavigne, önceki bir etkinliğin kırmızı halısında poz veriyor. (Arthur Mola/Invision/AP/Shutterstock)

Avril’in en son fotoğrafları, makyaj yapmaya başladıktan bir ay sonra geldi. Bırakilk albümü, o bir gençken ve yaratmak istediği müziği tam olarak bildiğini itiraf etti. “Liseden çıkıyordum ve sadece rock yapmak istedim” dedi. Gardiyan. “Yüksek sesli gitarlar istiyorum, canlı davullar istiyorum… Çılgın şeyler, çılgın duygular, iyi ve kötü hakkında yazmak istiyorum.”

Popüler pop yıldızı rotasına gitmek istemediğini ve müzik hayranlarına farklı bir şeyler vermek istediğini açıklamaya devam etti. “Ne yapmak istediğim ve ne yapmak istemediğim konusunda çok nettim. Endişeli olmak ve daha çok bir grup gibi ses çıkarmak istedim ”diye açıkladı. “Tamamen ciklet pop olmak istemedim. Duygularımı şarkı sözlerine dönüştürmek istedim. Dürüst olmak gerekirse çok, çok saftım.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/avril-lavigne-recreates-let-go-album-cover-20-years-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir