Aven Geri Dönüyor ve Rachel’a Çıkma İstiyor – Hollywood Life


rachel reccha


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Aven Jones şok Rachel Recchia canlı kısmına geldiğinde bekarlığa veda 20 Eylül’de final! Rachel, finalin birinci bölümünde ailesiyle tanıştıktan sonra Aven ile ilişkisini sonlandırdı ve Aven ile nişanlandı. Tino Franco gösteride. Bununla birlikte, Rachel ve Tino, Tino’nun aldatması nedeniyle çekimlerin sona ermesinden bu yana aylar içinde ayrıldılar ve bu da Aven’ın ona aşık olmak için başka bir çekim yapmasına neden oldu.

Rachel, Aven’ın sahneye çıktığını görünce kesinlikle şok oldu, özellikle de onunla Tino arasındaki son derece zorlu bir konuşmadan sonra olduğu için. Aven ortaya çıktığında ve seyirciler çılgına döndüğünde Tino, Rachel’ın hemen yanında oturuyordu.

rachel recchia aven jones
Rachel ve Aven, finalin birinci bölümünde. (ABC)

“Sadece gelip bunun zor olduğunu ve bunların hiçbirini hak etmediğini, olan hiçbir şeyi hak etmediğini söylemek istedim ve belki buradan çıkıp yetişmek isteyip istemediğini bilmek istedim?” diye sordu Aven. Rachel, “Hiçbir şeyi daha fazla sevmem!” derken tereddüt bile etmedi.

Rachel başlangıçta Aven’dan ayrıldı çünkü ailesine sadece birkaç hafta çıktıktan sonra onunla nişanlanmaya hazır olup olmadığından emin olmadığını söyledi. Bu, Aven’ın çekimlerin sonunda bir nişan istemek konusunda onunla aynı fikirde olduğunu düşünen Rachel’ın kafasını karıştırdı. Aven, bir teklif olmadan çıkmaya devam edecekleri anlamına gelse bile, Rachel ile birlikte olmak istediğinde ısrar etti.

rachel recchai
Rachel Recchia, ‘Son Gülden Sonra’nın ilk bölümünde. (ABC)

Rachel, Aven’ın itirafıyla gafil avlanmakla kalmadı, aynı zamanda ailesi Aven’ın nasıl hissettiğini ondan önce öğrendiği için kendini aptal hissettiğini söyledi. Yanlış iletişim nedeniyle son gül töreninden önce onu ortadan kaldırarak yaralandı. Şovun 13 Eylül bölümünün canlı bölümünde, Rachel ve Aven dağılmalarından bu yana ilk kez yüz yüze geldiler.

İkisi bir şeyleri çözebildi ve dostane şartlarda anlaşabildi. Aven, Meksika’da işleri nasıl hallettiği konusunda pişmanlık duyduğunu itiraf etti. Her ikisi de canlı oturma sırasında birbirlerinden özür diledi. Açıkça, Rachel tüm hafta boyunca Aven’ın aklındaydı ve onu Son Gülün Ardından bir kez daha!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/the-bachelorette-aven-returns-rachel-date/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir