Avani Gregg, Bu İyi Amerikan Kotları Gerçekten 4 Beden Esnetirse


Avani Gregg ile röportaj yaptık çünkü bu fiyatlarla seçtiklerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Avani, Good American’ın ücretli sözcüsüdür. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Mükemmel kot pantolonu bulmak oldukça zor olabilir. İdeal stili bulsanız bile, her giyindiğinizde her zaman aynı şekilde uymayabilir; Her zaman kot pantolonlara uyar itibaren Khloé Kardashian’ın marka İyi Amerikalı. Bu kot pantolonlar birçok kez viral oldu çünkü her bir çift, ağırlık dalgalanmalarına uyum sağlamak için dört farklı beden aralığına uyuyor. Bu konsept kulağa gerçekleşmiş bir rüya gibi geliyor, ancak abartıya kadar yaşıyor mu? etkileyici Avani Gregg bu koleksiyonun büyük bir hayranı.

Avani övgüyle söz etti, ” Always Fits’in bedeni gerçekten orada bulacağın diğer kotlara benzemiyor. Bunları giydiğinde farkı hissedebilirsin, seni tüm doğru yerlerden sararlar, asla bol veya esnemiş görünmezler. Gerçekten de her vücut tipi için bir çift var, onları giyiyorsun ve vücuduna göre şekil alıyorlar ve seninle çok zahmetsizce hareket ediyorlar.”

Koleksiyon 16 Mart 2023’te yeniden stoklandığında kot pantolona kendiniz göz atın. Özel bir E! Röportajda Avani en sevdiği parçaları paylaşıyor, kıyafetleri şekillendiriyor ve Khloé ile çalışmayı tartışıyor ve Emma Grede en son için Her zaman uyar kampanya.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368265/tiktok-star-avani-gregg-dishes-on-if-those-good-american-jeans-lessigreaterreallylessigreater-stretch-4-sizes?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir