Ava Phillippe, Annesi Reese Witherspoon’un En İyi Tavsiyesini Paylaşıyor


Anne en iyisini bilir.

Coachella hafta sonu boyunca, Ava Phillippe annesinden bazı yararlı sağlık tavsiyeleri paylaştı, Reese Witherspoon’un fotoğrafı.

E’ye, “Elinizden gelenin en iyisini yapmak ve hissetmek istiyorsanız, sloganım her zaman güzeldir, güzeldir” dedi. Haberler münhasıran Zoe Raporu16 Nisan’daki ZOEasis etkinliğinde. “Annemin bana her zaman söylediği büyük bir Güneyli söz. Gerçekten bunun doğru olduğunu düşünüyorum ve bu benim en büyük tavsiyem: diğer insanlara nezaketle davranırsanız ve kendinize iyi davranırsanız. nezaket, içten parlayacaksın.”

“Sevimsiz olduğunu biliyorum ama çok gerçek. Buna gerçekten inanıyorum” diye ekledi.

22 yaşındaki oyuncu, Indio, Kaliforniya’da, manşetlerin yer aldığı Coachella 2022’ye katılıyor. Harry Stilleri, Billie Eilish ve Hafta sonu.

Ava, “Arkadaşlarım ve erkek arkadaşımla gün ışığında takılıyordum ve diğer insanlarla dışarıda olmaktan keyif alıyorum” dedi. “Yaratmak için çok güzel bir hatıra.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327600/ava-phillippe-shares-mom-reese-witherspoon-s-advice-for-looking-and-feeling-your-best?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir