Austin Butler, Vanessa Hudgens Ayrılığı Üzerine Sessizliğini Bozdu – Hollywood Life


Vanessa Hudgens, Austin Butler


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Hareketli. austin uşak30, ayrılığına değindi Vanessa Hudgens33, bir yeni röportaj için GQ25 Mayıs 2022 Çarşamba tarihinde yayınlandı. Elvis Oyuncu, profildeki bölünme hakkında soru sorulduğunda “Hayat değişikliklerle dolu” diye itiraf etti.

Yaklaşan bir Baz Lurhmann biyografisinde ünvanlı şarkıcı Elvis Presley’i oynayacak olan yıldız, sözlerini dikkatle seçerek “Hayat değişikliklerle dolu ve sürekli olarak gelişmenin ve büyümenin bir yolunu bulmalısınız” dedi. O anda bıraktı.

Vanessa Hudgens, Austin Butler
Austin Butler, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Vanessa Hudgens’ten 2020’de ayrılmasıyla ilgili sessizliğini yeni bir röportajda bozdu. Çift, 2019 Vasnity Fair Oscar Partisi’nde görülüyor. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Austin ve Lise Müzikali aktris 2011’den 2020’ye kadar birlikteydi. Ayrıldıkları sırada içerdekiler HollywoodYaşam bu uzun mesafe çalışan çift için çok fazlaydı. “Son birkaç aydır ayrı çok fazla zaman geçirmek zorunda kaldılar, bunu yapan buydu. Vanessa arka arkaya projelerle o kadar meşguldü ki eve zar zor geliyordu. Austin de işiyle aynı derecede meşguldü,” diye açıkladılar ve daha sonra eklediler, “Gerçekten üzücü çünkü birbirlerini gerçekten seviyorlar. Ama bu işin acı gerçeklerinden biri, ilişkilerde çok zor.”

Austin’den ayrıldığından beri Vaness yoluna devam etti. MLB yıldızıyla çıkıyor Cole Tucker 2021’in başından beri ikili için işler harika gidiyor gibi görünüyor. içeriden biri anlattı HollywoodLife, “Cole, Vanessa’ya bir kraliçe gibi davranıyor, ona tapıyor. Başından beri onun hakkında çok ciddiydi ve bu hiç tereddüt etmedi. Ona tapıyor ve her zaman onun hayalindeki kız olduğunu söylüyor, çok tatlı.”

austin uşak
Yıldız, başrolünde yer aldığı Baz Lurhmann Elvis biyografik filminin galasından önce basın toplantısı yapıyor. (Eric Ray Davidson/GQ)

Bu arada, Austin modelle görüntülendi. Kaia Gerber, 20, geçtiğimiz aylarda birkaç kez. Durumları neredeyse apaçık ortadayken, Mart 2022’de düzenlenen bir etkinlikte el ele görüntülendiler. W Dergisi. Yine de bu ilişkiyi sorarken çekingen davrandı, görüşmeciye “Bununla ilgili paylaşmak istediğim bir şey olduğunu sanmıyorum. Ama yer ayırdığınız için teşekkür ederim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/austin-butler-vanessa-hudgens-breakup-breaks-silence/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir