Austin Butler Sonunda Elvis Presley Aksanına Veda Ediyor


Austin Butleronun için yanan aşk Elvis aksan en sonunda sönebilir.

Kalan aktör Elvis Presley aksan interneti sorularla parıldadı, sonunda merhum müzisyenin vokal tavırlarını bıraktı – en azından şimdilik.

Buna göre Kumdan tepe aktör Dave BautistaAustin, yaklaşan devam filminde Elvis’e benzemiyor, Kumul 2sonbaharda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Dave, “Bu adamın kim olduğunu bilmiyorum ama Austin Butler değil” dedi. Bugün Amerika. “Elvis değil. Sesi farklı, görünüşü farklı. Tavırlarıyla ilgili her şey ürkütücü.”

Ekranda küçük kardeşi Feyd-Rautha’yı oynayacak olan Austin hakkında, “O, şimdiye kadar tanışabileceğiniz en tatlı adam.”

Üç yıl önce Austin, çekimler sırasında Rock ‘n’ Roll Kralı’na dönüştü. Baz Luhrmann‘S elvis, 2023 Oscar’larında ona En İyi Erkek Oyuncu adaylığı kazandıran bir rol. Ancak çekimler tamamlandıktan ve filmin Haziran 2022’de sinemalarda gösterime girmesinden aylar sonra bile hayranlar, onun boğucu Güneyli aksanının nasıl devam ettiğini fark etmekten kendini alamadı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363680/austin-butler-is-finally-saying-goodbye-to-his-elvis-presley-accent?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir