Austin Butler, Ölümünden Sonra Lisa Marie Presley’i Anıyor


Austin Butler zamanını her zaman hatırlayacak Lisa Marie Presley.

bu Elvis aktör, 12 Ocak’ta 54 yaşında öldükten bir gün sonra şarkıcı-söz yazarına saygılarını sundu.

E’ye yaptığı açıklamada, “Lisa Marie’nin trajik ve beklenmedik kaybından dolayı Riley, Finley, Harper ve Priscilla için kalbim tamamen paramparça oldu,” dedi! 13 Ocak tarihli haberler. “Onun parlak ışığının yanında olacak kadar şanslı olduğum ve paylaştığımız sessiz anları sonsuza kadar yaşatacağım için sonsuza dek minnettarım. Onun sıcaklığı, sevgisi ve özgünlüğü her zaman hatırlanacak.”

Lisa Marie ve Austin, filmin 2022’de gösterime girmesinin ardından yakın bir dostluk geliştirdi ve Austin kısa süre önce tanıştığı anı ayrıntılarıyla anlattı. Elvis Presley ve Priscilla Presley‘nin tek çocuğu.

“Gözlerinde yaşlarla bana sarıldı ve sadece ‘Teşekkür ederim’ dedi” dedi. bu hollywood muhabiri. “Beni üst kata çıkardı ve Elvis’in yatak odasına gittik ve yatağına oturup saatlerce konuştuk.”

Röportajlar sırasında ve sosyal medyada Lisa Marie, Austin’in babasını canlandırmasına övgüde bulundu ve “babamın kalbini ve ruhunu güzel bir şekilde yönlendirdiğini ve somutlaştırdığını” söyledi.

“Benim naçizane görüşüme göre,” diye yazdı Mayıs ayında Instagram“Performansı emsalsiz ve SONUNDA doğru ve saygılı bir şekilde yapıldı. (Bunun için Oscar almazsa kendi ayağımı yerim, haha.)”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361318/lessigreaterelvislessigreater-star-austin-butler-pays-tribute-to-lisa-marie-presley-after-her-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir