Austin Butler, Lisa Marie Presley’in 54 Yaşındaki Ölümüne Tepki Verdi – Hollywood Life


Austin Butler, Lisa Marie Presley'in 54 Yaşındaki Ölümüne Tepki Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Eric Charbonneau/Shutterstock

Austin Butler31, kim oynadı Elvis Presley çok beğenilen Elvis geçen yıl biyografik, saygı duruşunda bulunuldu Lisa Marie Presley 12 Ocak 2023’te 54 yaşında kalp krizi geçirdikten sonra ani ölümünün ardından. “Kalbim tamamen paramparça oldu [her children] Riley, Finley, Arpçı ve Priscilla Lisa Marie’nin trajik ve beklenmedik kaybından dolayı” dedi. E! Haberler 13 Ocak Cuma günü “Onun parlak ışığının yanında olacak kadar şanslı olduğum ve paylaştığımız sessiz anları sonsuza dek yaşatacağım zaman için sonsuza kadar minnettarım. Sıcaklığı, sevgisi ve özgünlüğü her zaman hatırlanacak.”

Austin Butler ve Lisa Marie Presley
Austin Butler ve Lisa Marie Presley (Eric Charbonneau/Shutterstock)

Elvis ve Priscilla Presley’in tek çocuğu Lisa Marie, California, Calabasas’taki evinde tam bir kalp krizi geçirdi ve daha sonra öldüğü bir hastaneye nakledildi. Haber, Lisa Marie ve annesinin seyirciler arasında ağlarken görülmesinden sadece iki gün sonra geldi ve Austin, rock and roll Kralı’nı esrarengiz bir şekilde canlandırdığı için Altın Küre ödülünü kabul etti. 31 yaşındaki oyuncu 10 Ocak Salı akşamı podyuma çıkarken Presley ailesine teşekkür etmeye özen gösterdi.

Bir masada belirgin bir şekilde oturan Lisa Marie ve Priscilla duyguyla tepki verirken, “İnanılmaz yapımcılarımıza, Warner Brothers’a ve Presley ailesine de teşekkür etmek istiyorum, teşekkürler çocuklar,” dedi. “Kalbinizi, anılarınızı, evinizi bana açtığınız için teşekkür ederim” diye devam etti. “Lisa Marie, Priscilla, seni sonsuza kadar seviyorum.” Oyuncu ünlü aileye saygı duruşunda bulunurken Lisa Marie ellerini ağzına, ardından kalbine koyarken, annesi de iki eliyle kalbini kapattı.

Austin Butler, Lisa Marie ve Priscilla Presley
Austin Butler, Lisa Marie ve Priscilla Presley, 10 Ocak 2023’te Los Angeles’ta düzenlenen Altın Küre’de. (Sahne)

Lisa, Austin’in filmdeki kendini adamış performansına övgüde bulunmaktan başka bir şey yapmamıştı. “Austin Butler, babamın kalbini ve ruhunu güzel bir şekilde kanalize etti ve somutlaştırdı” diye yazdı. instagram 14 Mayıs 2022 tarihinde. “Benim naçizane görüşüme göre, performansı emsalsiz ve SONUNDA doğru ve saygılı bir şekilde yapıldı. (Bununla Oscar almazsa kendi ayağımı yerim haha.) Baz’ın babama olan saf sevgisini, ilgisini ve saygısını bu güzel film boyunca hissedebilir ve buna tanık olabilirsiniz ve sonunda benim de hissettiğim bir şey. ve çocuklarım ve onların çocukları sonsuza dek gurur duyabilir.

Lisa, oyuncu hakkında birçok kez gönderi paylaşmıştı ve Baz Luhrmann Hatta haziran ayında kendisiyle yapılan ortak bir röportajdan sonra “Bunun 2 yıl sonra ilk gülümsemem olabileceğine inanıyorum.” Kendi başına bir şarkıcı olarak, oğlunun kaybından duyduğu üzüntü konusunda açıktı. Benjamin Keough2020’de intihar ederek hayatını kaybetti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/austin-butler-reacts-lisa-marie-presley-death/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir