Austin Butler ile Katılıyor – Hollywood Life


Austin Butler ile Katılıyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Kaia Gerber21, yanında değildi Austin Butler31, 95. Akademi Ödülleri’nde, ancak geceyi kutlamak için ona katıldı. Gösteriş Fuarı sonra parti! Çift, kırmızı halıya birlikte geldi ve Kaia, ışıltılı gümüş bir elbise içinde kesinlikle inanılmaz görünüyordu. Elbisesinde, kırmızı halıda Austin’e yakınlaşarak gösterdiği bir bacak yarığı ve boyun çizgisi vardı.

kaia gerber austin uşak
Kaia ve Austin, 2023 Oscar’ları sonrası partide. (Mat Baron/BEI/Shutterstock)

Gecenin erken saatlerinde Austin, en iyi arkadaşı ve menajerini artı biri olarak getirdiği için Oscar’lara Kaia olmadan katıldı. Austin, gösteride En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterildi, ancak ödülü kaybetti. Brendan Fraserkimin için kazandı Balina. Yine de, yaptığı çalışmalarla tanınan Austin için inanılmaz bir ödül sezonu oldu. Elvis Presley filmde Elvis.

kaia gerber austin uşak
Kaia ve Austin partiden sonra birbirlerine çok aşık görünüyorlar. ( Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Kaia, bu ödül sezonunun büyük bölümünde Austin’in yanında oldu. Şubat ayında çift, SAG Ödülleri’nden iki gece önce ‘W Magazine’in Yıllık En İyi Performans Partisi’ne katıldı. Kaia, yıldızlarla dolu partide alttan yırtmaçlı siyah bir elbise giyerken, Austin kız arkadaşıyla siyah bir takım elbise giydi. Derisini göstermek için gömleğinin düğmelerini açtı.

Austin, tıpkı Ocak ayında Altın Küre Ödülleri için yaptığı gibi SAG’lere tek başına gitti. Ancak ikinci etkinlik için Kaia, törenden sonra Austin ile buluştu ve onu bir Sinema Filminde En İyi Erkek Oyuncu – Drama ödülünü kazandığı için tebrik etmek için öptü. Cindy Crawford‘ nin kızı da katıksız siyah bir elbise giydiği bir Altın Küre sonrası partisi için Austin’e katıldı.

Austin ve Kaia, ondan ayrılmasının ardından 2021’in sonunda çıkmaya başladı. Yakup Elordi. Austin daha önce bir ilişki içindeydi. Vanessa Hudgens 2020’de çekimler sırasında olan ayrılmalarından önceki sekiz yıl boyunca Elvis Avustralyada. Kaia ve Austin, 2022 ‘W Magazine’in Yıllık En İyi Performanslar Partisi’nde kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/kaia-gerber-oscars-after-party-2023-austin-butler-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir