Auli’i Cravalho, Canlı Aksiyon Yeniden Yapımında Moana Olarak Dönüp Dönmeyeceğini Söyledi


Auli’i Cravalho canlı aksiyonda ne kadar ileri gideceğini resmen açıkladı Moana yeniden yap.

Animasyon filmin başrol oyuncusu, filmde baş yapımcı olarak görev yapmasına rağmen başrolünü tekrar oynamayacağını hayranlarıyla paylaştı.

22 yaşındaki oyuncu, “14 yaşında Moana rolünü üstlenmem, hayatımı harika bir şekilde değiştirdi ve kariyerime başladı.” Instagram 19 Mayıs. “Bu canlı aksiyon yeniden anlatımında, rolü yeniden üstlenmeyeceğim.”

“Oyuncu kadrosunun anlatmak istediğimiz karakterleri ve hikayeleri doğru bir şekilde temsil etmesinin kesinlikle hayati olduğuna inanıyorum,” diye devam etti, “Bu nedenle, filmin baş yapımcısı olarak, Moana’nın cesur ruhunu canlandıracak bir sonraki aktrisi bulmak için sabırsızlanıyorum. , inkar edilemez zeka ve duygusal güç.”

Auli’i rolü üstlenen kişiye birkaç söz söyledi ve filmin etkisine ilişkin umutlarını dile getirdi: “Bu sopayı Pasifik Adası kökenli bir sonraki genç kadına devretmekten gerçekten onur duyuyorum. İnanılmaz Pasifik halklarımızı, kültürlerimizi onurlandırmak için. ve hikayesine ilham vermeye yardımcı olan topluluklar. Pasifik’in tüm güzel temsillerinin gelmesini dört gözle bekliyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374934/auli'i-cravalho-reveals-if-she-ll-return-as-moana-for-live-action-remake?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir