Audrina Patridge, Üstsüz Fotoğraf Çekiminde “Baskı Altında” Hissettiğini Hatırlıyor


2016 yılında, Kristin iddia etti Bize Haftalık bir yapımcının Lo, Audrina ve Stephanie Pratt “Beni uyuşturucu kullandığım için kameraya çağırırlarsa onlara hediyeler alacağını” söyledi. Lo’nun Birkin çantası istediğini, ancak yorumları için “Birkin’i asla alamadığını” söyledi.

“Bütün kızlar ve ben, yöneticilerimiz, acentelerimiz, yapımcılarımız ve avukatlarımız bir odada sona erdi. Bana bunun bir hikaye dizisi olmayacağı söylendi ve kesinlikle ilk bölümdeydi. [of season 6]”

E! Haberler Lo’nun temsilcisine ulaştı ve Tepeler yapımcılar yorum için, ancak geri duymadı. Kristin’in temsilcisi, E ile iletişime geçtiğinde yorum yapmayı reddetti! Haberler.

Audrina’ya göre, iddia edilen çanta olayı oyuncu kadrosu için önemli bir dönüm noktası oldu. Audrina, “Bu hepimizin ‘Tamam, yeter artık’ dediği bir andı” dedi. “Bu yüzden hepimiz avukatlarımızla bir araya geldik ve bir nevi ayağımızı yere basmak zorunda kaldık.”

“Bazıları reyting uğruna manipüle edilmiş ve abartılmış olsa da, insanlar bazen realite TV şovlarındaki her şeye inanır. Yapımcılara kızmaya başladığınız bir noktaya geliyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336309/audrina-patridge-recalls-feeling-shameful-after-being-pressured-into-posing-for-topless-photos?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir