Audrina Patridge Brody Jenner ile Çıkacak mı? Diyor…


Bununla birlikte, Audrina kapsamını sınırlamadı. seçimler onun görevine Tepeler ve hemen sonrası. Prey Swim’in kurucusu, bunun yerine “her şeye dayanarak biraz dokundu” dedi. “Yaşadığım farklı şeyler, hayata bakış açım ve yaptığım seçimler ve bu seçimlerin ilişkiler, arkadaşlıklar üzerindeki sonuçları. Her şey.”

Böyle bir ilişki eski kocasını içerir, Corey Bohan. İkili, Eylül 2017’de ayrıldı ve altı yaşında bir kızı paylaştı. kırra, Audrina’nın tek fiziksel velayeti olmasına rağmen. Çalkantılı ilişkiye ve müteakip boşanmaya baktığımızda günlük Pop, Audrina istediğini açıkladı seçimler diğer kadınlara yardım etmek için.

“Zor yoldan geçtim ve umarım kadınlar kitabımı okuduğunda ilham alırlar ya da yaşadıklarımdan öğrenirler ve belki farklı bir karar verirler ya da [take] benim yaptığımdan farklı bir yol” dedi. “Onlara biraz kalp kırıklığı yaşatmak için yaşadıklarımdan bir şeyler öğrenebilirler.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339085/would-the-hills-audrina-patridge-date-brody-jenner-she-says?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir