Aubrey O’Day Yeni Şarkısı “Unborn Love”da Düşük Yolculuğu Üzerine Düşünüyor


Aubrey O’Day güçlü bir baladdaki deneyimini yansıtıyor.

Düşük yaptığını paylaştıktan yaklaşık iki hafta sonra 39 yaşındaki single’ı “doğmamış aşkAubrey, şarkısında hamileliği sırasında bir partnerle zor bir dönemden geçmesi hakkında da açılıyor.

Yaklaşık iki buçuk dakikalık uzun parçada “İnançsız kaldım / Vücudumun bana dönmesini izledim” diyor. “Tekrarlanan gerçek bir kabus.”

Şarkının yayınlanmasından önce, Danity Kane şap, yaratıcı sürecinin bu zor dönemde bir çıkış noktası haline gelmesi hakkında açıldı.

15 Mart tarihli bir gazetede kısmen, “Bu şarkıyı kendi terapim ve dünyada düşük yapmış herhangi bir kadın için yaptım” diye yazdı. Instagram gönderisi. “Hepimiz deneyimlerimizle birbirimize bağlıyız.”

Sanatçı ayrıca, diğer kadınlardan gönderilen güçlendirici mesajların yer alacağı bir video yayınlamayı planladığını açıkladı ve son kaydıyla neden açık sözlü olması gerektiğini düşündüğünü paylaştı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368243/aubrey-o-day-reflects-on-miscarriage-journey-in-new-song-%22unborn-love%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir