Aubrey O’Day, Yeni Şarkısı ‘Unborn Love’da Düşük Hakkında Söylüyor – Hollywood Life


Aubrey O'Day


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Aubrey O’Day, 39, hamileliğini kaybettiği haberini dünyayla paylaştıktan on gün sonra, 16 Mart’ta yaptığı yıkıcı düşük hakkında yeni bir şarkı yayınladı. Aubrey’nin şarkısı, “doğmamış aşk”, Aubrey’nin kaybıyla ilgili sözler içeren duygusal bir balad. “İnançsız kaldım / Vücudumun bana dönmesini izledim / Tekrarlanan gerçek hayattaki bir kabus,” diye şarkı söylüyor.

Aubrey ayrıca şarkıda eski bir partner tarafından haksızlığa uğradığından da bahsediyor. Şarkı söylüyor, “Hala cezalandırılıyor muyum diye kendime soruyorum/ Hâlâ genç ve aptalken işlediğim günahlar için/ Affedilmeden önce daha ne kadar öğrenmem gerekiyor?”

Aubrey O'Day
Aubrey O’Day (Fotoğraf: Shutterstock)

“Unborn Love” yayınlanmadan önce Aubrey, şarkıyla olan duygusal bağı hakkında konuştu. instagram. Bir IG gönderisinde “Bu şarkıyı kendi terapim ve dünyada düşük yapmış herhangi bir kadın için yaptım” diye yazdı. “Hepimiz deneyimlerimizle birbirimize bağlıyız. Kabilemizi güçlendirmek ve hikayelerini paylaşmak isteyen DM’nin kadınlarının bana yolladığı şarkı için de bir video yayınlayacağım. Umarım bu bana, size, ABD’ye daha fazla şifa getirebilir.

Aubrey ayrıca, “Kendimi bu şarkıdan sorumlu tutuyorum, ancak aynı zamanda hamile kaldığım bu ayları ve mevcut bir partner olmadan düşük yapmamın acısını yaşadığım konusunda dürüst olmam gerektiğini hissettim. Bazı şeylerin senin başına gelmediğine, senin için olduğuna gerçekten inanıyorum. Vizyonunuza yaklaşıyorsanız, bu genellikle en rahatsız hissettiğiniz zamandır.. bu yüzden nihayetinde evrenin beni bu konuda yönlendirmesine izin verdim.

Aubrey O'Day
Aubrey O’Day (Fotoğraf: Shutterstock)

Aubrey, hamile olduğunu ilk kez açıklamasından yaklaşık iki ay sonra, bir röportajda düşük yaptığını açıkladı. E! Haberler Danity Kane şarkıcısı, “Düşük yaptığımı duyurmak için kalbim kırıldı,” dedi. “Bebeğim hazır olduğunda gelecek ve sonsuza kadar benim minnettar mucizem olacak.” Aubrey ayrıca düşük yapmış olan kişileri de kendisine ulaşmaya davet etti. instagram böylece “senin sondaj tahtan ve güvenebileceğin biri” olabilir.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/aubrey-oday-unborn-love-song-miscarraige-listen/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir